Дата народження
27 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Петухов

Сергій Петухов – український політик. Із 2015 року працює заступником міністра юстиції.

Біографія

Петухов Сергій Ігорович – уродженець Донецька. Він народився 27 жовтня 1984 року. Політик знає досконало п’ять мов – українську, англійську, французьку, російську, німецьку, про це повідомляє Політека.

Освіта

Вищу освіту Сергій Петухов здобув у Київському національному університет імені Тараса Шевченка, закінчив юридичне відділення. У 2005 році поїхав у Канаду на практику в парламенті країни.

Через два роки здобув магістерську освіту в Кембриджському університеті, що в Англії.

У 2014 році закінчив Школу політичних досліджень.

Кар’єра

Досьє політика свідчить, що в 2007 році він почав роботу на посаді заступника начальника юридичного відділу компанії “РС ІП Україна”. Там пропрацював п’ять років, до 2012 року.

Пізніше очолив відділ у компанії “Карпатигаз”. Через три роки перейшов на посаду консультанта в Організацію економічного співробітництва та розвитку.

У 2014 році почав займатися викладацькою діяльністю – влаштувався в університет «Києво-Могилянська академія» на юридичний факультет.

У 2015 році Кабінет міністрів України призначив Сергія Ігоровича заступником міністра юстиції з питань європейської інтеграції.

Робота в Кабінеті міністрів

У Кабміні Петухов бере участь у засіданнях різних комітетів. Він є представником Міністерства юстиції на засіданнях ВР. Наприклад, політик бере участь у проведенні так званої “години запитань до уряду”, яка проходить у парламенті.

Також політик бере участь у відносинах з органами Європейського союзу та Ради Європи, іншими міжнародними установами, а також у зустрічах із представниками відповідних міністерств інших країн.

Компромат і чутки

У 2015 році, після призначення Петухова на посаду в Кабінеті міністрів, з’ясувалося, що Сергій Ігорович був працівником у компанії «Карпатигаз». Того самого року організація оголосила, що подає позов до суду на три мільярди доларів проти України, який стосується завищених процентних платежів для компаній, які займаються видобутком нафти і газу.

Так, рента досягала 70% від ціни видобутого газу. «Карпатигаз» вимагала зниження цих цифр. Цікаво, що коли хтось подає в суд на державу, захистом і розглядом справи займається Мін’юст, в якому і працює колишній співробітник «Карпатигаз» Сергій Петухов.

У 2016 році політик виступив з ініціативою передати Україні квоти на розселення мігрантів замість країн Європейського союзу.

П’ять років Сергій Петухов працював юристом у компанії, яка належить скандальному Дмитру Фірташу.

Декларація

Згідно з документом про доходи Сергія Ігоровича, він володіє квартирою в Києві площею 74 кв. м. Експерти оцінили вартість житла майже в два мільйони гривень.

За 2017 рік політик заробив 95 тисяч гривень на посаді заступника міністра юстиції. Як співробітник вишу Петухов отримав 6 тисяч гривень.

Політик володіє двома автомобілями – Land Rover і Alfa Romeo.

На рахунках у банках у чиновника лежить: 16,7 тисяч доларів, 12,7 тисяч євро, 77 тисяч гривень. Іще 28,5 тисяч гривень він отримав як відсотки від депозитів.

Фото та відео


Дата народження
27 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі