Дата народження
20 листопада 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Артист балету. З 2007 по січень 2012 року - прем'єр Королівського балету в Лондоні, з 2012 року по 2015 рік - прем'єр Московського музичного театру ім. Станіславського і Немировича-Данченка і запрошений соліст Новосибірського театру опери та балету, з 2016 року - запрошений соліст Баварського державного балету (Мюнхен).

Дата народження:
20.11.1989 р.
Рідне місто:
Херсон

Сергій Полунін народився в простій родині. Коли йому виповнилося 4 роки, батьки відправили його в гурток зі спортивної гімнастики. Цей вид спорту дуже  захопив хлопчика. Досить скоро в ньому зародилася висока мрія. Сергій став марити Олімпійським чемпіонством. Для досягнення своєї мети 4-річний хлопчик проводив по 6 годин у спортзалі.

Але в 8 років Полунін змінив свою мрію. Хлопчик перевівся в танцювальну школу. Лише через 1 рік Сергій Полунін вступив до Київського хореографічного училища.
У 2002-му році хлопець переміг на Міжнародному конкурсі імені Сержа Лифаря.
У 2013-му році у віці 13-ти років Сергій Полунін переїхав до Лондона на навчання. Він навчався в Школі Королівської балету.

У 2007-му році артист увійшов до складу трупи Лондонського королівського балету. Через 2 роки Сергій Полунін став прем'єром трупи. На той момент йому було 19 років. Таким чином Сергій став наймолодшим солістом цього колективу.
У 2012-му році Сергій Полунін покинув Англію і переїхав до Росії за робочим запрошенням. Там він став запрошеним солістом двох балетних труп: Московського музичного театру ім. Станіславського – Немировича-Данченко і Новосибірського театру опери та балету.

У 2014-му році Сергій Полунін почав співпрацювати з Московським музичним театром як запрошений прем'єр.

У 2016-му році артист зайняв пост запрошеного соліста Баварського державного балету.

Роботу в театрі артист поєднує зі зйомками в кіно.

У 2012-му році він знявся в картині «Can I make the music fly?». Картина знімалася за участю модного будинку Christian Dior.

У 2016-му році Сергій Полунін засвітився в стрічці «Dancer».
Через рік артист отримав роль у фільмі «Вбивство в «Східному експресі»».
2018 й рік видався дуже "пташиним" для Сергія Полуніна. Він з'явився в кінострічці «Червоний горобець». У цьому ж році балерун знявся в картині «Біла ворона». Незабаром на екрани вийшла стрічка «Лускунчик і чотири королівства». В її зйомках також взяв участь Сергій Полунін.

Артист є лауреатом багатьох творчих конкурсів. Він володіє численними нагородами. Свою першу танцювальну перемогу він отримав у 2001-му році на конкурсі в «Артеку».

Особисте життя

Особисте життя Сергія Полуніна вирує так само, як його кар'єра. Першою великою любов'ю артиста стала балерина лондонського театру Хелен Кроуфорд. Дівчина була старша за нього на 9 років. Вона хотіла серйозних стосунків, що не дуже збігалося з планами Сергія. Так пара розпалася.

Наступною пасією велелюбного балеруна стала інша колега по роботі - Юлія Столярчук. Але їхні стосунки не були тривалими.

На репетиції в театрі «La Scala» він познайомився з балериною Наталією Осиповою. У знак любові Сергій зробив татуювання з ім'ям своєї обраниці.

Статок

Точна інформація про доходи Сергія Полуніна не представлена ​​в ЗМІ. Артист зазначив, що левова частка бюджетів йде на гонорари музикантів і співаків, балет заробляє набагато менше.

Дата народження
20 листопада 1989
Країна
Україна
Соцмережі