Дата народження
22 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі
80

Сергій Притула

Телеведучий, актор, стендап-комік, продюсер

Дата народження: 22.06.1981 р.

Рідне місто: Збараж (Тернопільська область)

Сергій Притула з дитинства тяжів до науки. Результатом його старань стала золота медаль, яку він отримав після закінчення навчання в школі. Потім він вступив до Тернопільського національного економічного університету. У студентський період Сергій Притула брав участь в різних молодіжних організаціях. Пізніше з друзями він створив неформальний творчий союз «Митці» і газету-самвидав «Слина». Навчання він також поєднував з участю в КВН.

У 1999-му році Сергій Притула почав кар'єру радіоведучого. Тоді під псевдонімом Сєрий він вперше зазвучав в ефірі хвилі «Тернопіль 106.1 FM».

У 2000-му році Притула почав навчання в Лондоні, але через рік повністю розчарувався в навчанні та вирішив почати працювати. В англійській столиці він працював будівельником, вантажником, офіціантом і помічником кухара. Незабаром він повернувся до Тернополя і поновився на посаді радіоведучого.

У 2002-му році Сергій Притула очолив студентський страйк. У цей період він залишався директором центру молодіжних ініціатив та гастролював з командою КВН.

У 2005-му році Сергій отримав посаду ведучого на столичній станції "Music-радіо". Так він переїхав до Києва і почав новий виток своєї кар'єри.

З 2006-го по 2009-ий рік Сергій Притула був резидентом "Comedy Club UA". У цьому шоу тернопільський радіоведучий постає в уїдливому образі. Він жорстко висловлюється на адресу знаменитостей, присутніх в залі.

У 2008-му році Сергій Притула починає вести ранкове шоу «Підйом» на «Новому каналі». У цьому ж році він стає автором, співпродюсером і актором скетч-програми «Файна Юкрайна». Це шоу значно підвищує рейтинги Притули. Він стає ведучим багатьох популярних телепрограм, конкурсів і концертів.

У 2018-му Сергій Притула виступив в якості коментатора «Євробачення».

Особисте життя

Першою дружиною артиста була дівчина на ім'я Юлія. У шлюбі з нею народився син Дмитро. Після розлучення колишнє подружжя зберегли теплі відносини, тепер вони міцно дружать сім'ями.

У 2015-му році Сергій одружився вдруге. Його обраницею стала Катерина Сопельник. Подружжя познайомилося дуже давно. Їх звела робота. Катя була адміністратором, а пізніше - лінійним продюсером.

Скандали

У 2017-му році Сергій Притула опублікував на своїй сторінці пост про дівчину, яку побачив в тренажерному залі. Комік придумав історію про те, як вона потрапила в цей заклад. Твір викликав обурення багатьох дам. Проте пост отримав понад 15 тис. лайків і 1000 репостів.

Статок

У 2011-му році гонорар Сергія Притули за участь в корпоративі становив 5000 USD.

Дата народження
22 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі