Дата народження
22 липня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Рибалка

Парламентський депутат, підприємець

Дата народження: 22.07.1978 р.

Рідне місто: Дніпро

Про батьків і дитинство Сергія пресі практично нічого не відомо. Як повідомляється в офіційній біографії, в кінці 90-х рр. Сергій Рибалка вступив до Національної металургійної академії на спеціальність «металургія чорних металів». Пізніше він вивчав правознавство в Юридичній академії МВС. У 2010-му році Сергій Рибалка отримав ступінь кандидата політичних наук.

Свою кар'єру майбутній нардеп почав у 1995-му році. Тоді він заснував компанію «Снек-Експорт». Через 5 років компанія взялася за виробництво снеків «Flint», «Semki», «Козацька розвага», «Macho» та інші. Пізніше підприємство значно розширило свій асортимент, а також почало займатися транспортними перевезеннями. Надалі компанії були об'єднані в корпорацію «S.I. Group ».

У 2002-му році Сергій Рибалка став депутатом Дніпровської міськради.

У 2014-му році він отримав мандат парламентського депутата. У Верховну Раду Рибалка пройшов у складі Радикальної партії Олега Ляшка.

Особисте життя

У 2006-му році Сергій Рибалка одружився з Анною Буткевич. Через 3 роки у пари народилася дочка Роксолана. У 2013-му році Сергій та Анна розлучилися.

Скандали

Як повідомляють у ЗМІ, Сергій Рибалка є сином кримінального авторитета, відомого під прізвиськом «Рибка». До речі, цього злочинного діяча розстріляли у 2005-му році. Але, схоже, син встиг перейняти навички свого батька.

Подейкують, що крім торгівлі снеками Сергій Рибалка займається торгівлею наркотиками. Його партнером по цьому бізнесу називають наближеного Віктора Януковича – Юрія Іванющенка, відомого під прізвиськом Юра Єнакіївський і Юрець Малий.

Також, Сергію Рибалці приписують володіння власним детективним агентством. Ця компанія займається збором компромату на високопоставлених персон. Таким чином радикальному нардепу вдається маніпулювати окремими особами задля власної вигоди. Завдяки цьому і фінансовим можливостям Сергію Рибалці неодноразово вдавалося ухилитися від відповідальності перед законом.

Утім, сам Рибалка та деякі інші джерела з правоохоронних органів стверджують: всі справи проти нього сфальсифіковані. Їх замовником є Геннадій Буткевич, колишній тесть Сергія і наближений до Віктора Януковича. Подейкують, що у Геннадія залишилися хороші зв'язки в СБУ і Прокуратурі. Низка кримінальних переслідувань, а також замахів на життя Сергія і ключових співробітників його бізнесу почалася з 2013-го року, після розлучення з Анною. Тоді ж корпорація «АТБ», що належить її батькові, відмовилася виплачувати борг перед «S.I. Group ». Його розмір склав 110 млн грн.

У 2017-му році український народ дізнався, як відпочиває його слуга. Журналісти вгледіли Сергія Рибалку на одному з найбільш дорогих курортів Сен-Тропе. Нардеп відпочивав на елітній яхті у компанії двох чоловіків і шести молоденьких дівчат. На цьому 30-метровому судні весела компанія провела 1 тиждень. Цікаво, що вартість добової оренди такої яхти складає 8,5 тис. євро. Виходячи з цього, витрати на засіб пересування склали 60 тис. євро.

У тому ж році у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Сергій Рибалка співпрацює з ЛНР і ДНР, а також займається виробництвом снеків у російському Липецьку.

Статок

За 2016-й рік Сергій Рибалка заробив 9096713 грн. Згідно з декларацією, він зберігає 7800000 грн, 920000 USD, 630000 EUR готівкою. На банківських рахунках радикала лежить 182034 грн. Загальна сума його активів становить понад 26 млн грн. Сергій Рибалка катається на Land Cruiser і орендованому Mercedes-Benz.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\3-4\4.01\Сергей Рыбалко.jpg

Дата народження
22 липня 1978
Країна
Україна
Соцмережі