Дата народження
11 жовтня 1970
Країна
Україна
Соцмережі
808

Сергій Рудик

Депутат ВР (VIII скликання), глава Держагентства земельних ресурсів (2014 р.)

Дата народження:
11.10.1970 р.
Рідне місто:
Чернівці

Сергій Рудик має дві вищі освіти: історика і держуправлінця. Він володіє званням кандидата історичних наук.

Свою кар'єру Сергій розпочав у 1992-му році з позиції вихователя в школі-інтернаті. Пізніше він став кореспондентом газети «Час».

У 1995-му році Сергій Рудик почав викладати в Чернівецькому механіко-технологічному технікумі. Там він пропрацював лише 1 рік.

У 1996-му році Рудик почав кар'єру в Міністерстві у справах національності та міграції. Паралельно він займався громадською діяльністю.

У період 2006-2008 рр. Сергій Рудик був депутатом Київської міськради. У 2007-му році Сергій став заступником голови Київської міськадміністрації. На цій посаді він працював 3 роки. Паралельно Сергій Рудик був радником голови Тернопільської обладміністрації.

У 2014-му році Рудик став депутатом парламенту від ВО «Свобода». У тому ж році його призначили главою Державного агентства землересурсів, але незабаром звільнили з посади.

Особисте життя

Сергій Рудик одружений. Ім'я його дружини — Маріанна. У пари троє дітей: сини Маріанни від першого шлюбу Максим (1999 р. н.) та Іван (2006 р. н.), і їхня спільна дочка Євгенія (2012 р. н.).

Скандали

У червні 2014-го року глава Держагентства земельних ресурсів Сергій Рудик був відряджений до Дніпропетровська з візитом в місцеву обладміністрацію. Там він повинен був представляти нового в. о. Голови обласного управління земельних ресурсів Вадима Чувпила. До обладміністрації Сергій так і не дістався.

По дорозі його перехопили невідомі. Як повідомляють очевидці, це сталося прямо біля Кіровського райвідділу міліції. Зловмисники побили Рудика, посадили у свій автомобіль і відвезли в невідомому напрямку. Водія його машини витягли з салону і викрали авто.

Геннадій Корбан, заступник голови Дніпропетровської обладміністрації Ігоря Коломойського, спростував цей факт. Він повідомив, що Сергій Рудик раптово захотів послужити Батьківщині в АТО. Туди він потрапив в якості рядового солдата.
Насправді це неможливо, оскільки Сергій Рудик є лейтенантом запасу.

Про те, що сталося дізналися однопартійці Сергія. Представники ВО «Свобода» зв'язалися з Геннадієм Корбаном і пригрозили йому: якщо не відпустять Сергія Рудика, в Дніпро завітає озброєна охорона, щоб відбити Рудика. На це Корбан відповів, що в Дніпрі завжди раді збройним добровольцям. Він повідомив, що хлопці приєднаються до Сергія, який служить в АТО. Якщо людей буде багато — обладміністрація допоможе створити цілий батальйон «Свобода».

Пізніше Сергій Рудик розповів, що служити в АТО — честь для нього, але його викрали з іншою метою. За словами Рудика, в машині на нього натягнули мішок. Пізніше його примушували пити горілку з сечогінними пігулками та не випускали в туалет. Сергій побоювався, що його хочуть зганьбити перед публікою.

Варто відзначити, що раніше громадськість і люстраційний комітет виступали проти призначення Вадима Чувпила на посаду обласного голови агентства земельних ресурсів. Цей діяч не пройшов люстрацію. Крім того, він є наближеним Віктора Януковича, Ріната Ахметова та Олександра Вілкула. Активісти повідомили: якщо Рудик не прислухається до громадськості — вони вручать йому повістку в АТО. У результаті він став новобранцем батальйону «Дніпро-1». Незабаром Сергій Рудик отримав звільнення на 2 дні, але з того часу в АТО не повертався.

Пізніше стало відомо, що Дніпропетровське управління земельних ресурсів відключене від електронної системи реєстру документації землеустрою та оцінки земель. Цей факт підтвердив Геннадій Корбан. Це знадобилося Сергію Рудику для здійснення ряду корупційних схем, в тому числі для отримання доплат за швидке оформлення.

Статок

Згідно з декларацією, у 2017-му році зарплата нардепа становила 263037 грн. У готівці Сергій Рудик зберігає 50000 EUR та 200000 грн.

У власності сім'ї 2 земельні ділянки, 2 житлових будинки та 2 автомобілі («Mitsubishi Pagero», «Toyota Land Cruiser»).

Фото й відеоДата народження
11 жовтня 1970
Країна
Україна
Соцмережі