Дата народження
13 червня 1976
Країна
Україна
Соцмережі
549

Сергій Швець

Швець Сергій Федорович: журналіст з 25-річним стажем і новий "слуга народу"

Швець Сергій Федорович - журналіст, який раніше розкривав кримінальні фінансові схеми, виводив брехливих чиновників на чисту воду, тепер буде домагатися чистих вулиць і гарантує увагу до кожного звернення.

Біографія

Швець Сергій Федорович народився 13 червня 1976 року у місті Черкаси.

Освіта

Сергій Швець після закінчення черкаської школи №27 вступив на факультет гуманітарних і суспільних наук Національного університету "Києво-Могилянська академія".

У Швеця є і друга освіта. Дипломованим економістом-міжнародником він став у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Сім'я

Сергій Швець одружений.

Кар'єра

Майже чверть століття Сергій Швець працює журналістом. Працював в культурологічній, економічній, військовій та політичній журналістиці.

Шлях у журналістиці Сергій Швець почав у віці дев'ятнадцяти років. У 1995 році він працював на першій недержавній телевізійній програмі новин "Вікна".

Потім Швець був кореспондентом на ТОВ ТРК "Студія 11" (1997-1998), ТРК “СТБ” (1998-2000), ТРК "ICTV" (2000-2004).

З 2004 по 2019 рік Сергій Швець був спеціальним кореспондентом і ведучим на телеканалі "1 + 1".

У 2019 році Сергій Швець взяв участь у позачергових парламентських виборах у якості кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу". Він балотувався по двісті чотирнадцятому мажоритарному округу (Дніпровський район Києва).

У передвиборчій програмі Сергій Швець написав, що в разі обрання його парламентарем, буде домагатися чистих вулиць, своєчасного і якісного вивозу і утилізації сміття, реконструкції Бортницької станції аерації та виведення сміттєспалювального заводу за межі міста. Кандидат від "Слуги народу" буде домагатися прозорого механізму ремонту доріг і тротуарів.

Він збирається взяти під особистий контроль проведення медичної реформи в установах охорони здоров'я округу. Візьме під опіку київські канали та озера, займеться охайністю прибережних зон для відпочинку.

Швець обіцяє боротися за дотримання прав усіх жителів при житловій та ділової забудови нашого округу. І гарантує увагу до кожного звернення.

21 липня 2019 роки за журналіста віддали свої голоси 32,71% (або 25 128) виборців. За найближчого опонента, представника партії "Європейська Солідарність" Олеся Вікторовича Маляревича, проголосувало 22,25% (або 17 091) киян Дніпровського району.

Декларація

Електронну декларацію Сергій Швець не подавав.

Посилання

Офіційний сайт кандидата в народні депутати

Особиста сторінка в Фейсбук

Instagram

Youtube

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=DrDNJvXrer8 

Дата народження
13 червня 1976
Країна
Україна
Соцмережі