Дата народження
01 травня 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Сидорчук

Сергій Сидорчук - український футболіст, півзахисник збірної України та київського клубу «Динамо». Вихованець запорізького футболу, з 2004 року навчався у школі «Металурга». У головній збірній України дебютував 9 жовтня 2014 року у грі проти збірної Білорусі в рамках відбору до Євро 2016. Одружений, троє дітей.

Біографія

Сергій Сидорчук - знаменитий український футбольний півзахисник. Народився в Запоріжжі в 1991 році. Є вихованцем школи запорізького футболу.

Кар'єра

Сергій Сидорчук дебютує на професійному полі в 2008 році в складі команди «Металург-2». У 2009 році молодий футболіст зумів пробитися в перший склад клубу і дебютувати в прем'єр-лізі.

У 2012 році Сергій Сидорчук переходить в один із кращих клубів України - київське «Динамо». Грає в складі команди до цього дня.

Разом з клубною кар'єрою Сергій Сидорчук також грає за національну збірну. Грає в юнацькій команді в період з 2008 по 2010 роки. Дебютує у дорослій збірній України в 2014 році. Сергій Сидорчук бере участь в 23 матчах і забиває два голи.

Досягнення

У складі київського «Динамо» Сергій Сидорчук є багаторазовим чемпіоном України. Є Володарем Кубка і Суперкубка країни.

Чутки і скандали

Сергій Сидорчук є фігурантом «зарплатного скандалу» в київському «Динамо». Українські податківці почали розслідування стосовно адміністрації клубу і його гравців. З'явилася інформація, що керівництво «Динамо» платить заробітну плату своїм гравцям у «конвертах». Так, згідно з відомостями, заробітна плата зіркових гравців клубу не перевищує 20 тисяч гривень на місяць. Однак у навколофутбольних колах ходять чутки, що динамівці заробляють від 500 тисяч до декількох мільйонів доларів на рік. Фігурантом скандалу став і Сергій Сидорчук. Джерела в «Динамо» заявляють, що за час гри за клуб футболіст встиг стати доларовим мільйонером. Однак за документами він заробляє не більше 200 тисяч гривень на рік.

Статки і джерела доходів

Сергій Сидорчук є одним із найбільш високооплачуваних гравців київського «Динамо». Згідно з інформацією від експертів галузі, за контрактом із клубом футболіст заробляє близько 1 мільйона євро на рік. Однак офіційними джерелами заробітки гравця не підтверджені.

Особисте життя і сім'я

Сергій Сидорчук перебуває у шлюбі з Ганною Сидорчук. У 2017 році подружжя стало батьками двійні - хлопчика і дівчинки. Раніше у подружжя народилася дівчинка, названа Кірою.

Фото і відео


Дата народження
01 травня 1991
Країна
Україна
Соцмережі