Дата народження
30 квітня 1963
Країна
Росія

Сергій Скороход

Скороход Сергій Анатолійович: голова Шишацької РДА та депутат Шишацької селищної ради

Скороход Сергій Анатолійович — у 2020 році призначений президентом очільником Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Відео

Біографія

Сергій Анатолійович Скороход народився 30 квітня 1963 року у селі Жариково Прикордонного району Приморського краю (Росія).

Освіта

Сергій має дві вищі освіти. Диплом вчителя хімії та біології він отримав в Полтавському педагогічному інституті імені В. Г. Короленка (1986). Дипломованим держуправлінцем він після закінчення Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України (2010).

Сім’я

Сергій одружений. Дружину звуть Світлана. Вона працює у Професійно-технічному училищі №56 в селі Яреськи.

Кар'єра

Свою трудову діяльність Скороход починав учнем електрослюсаря на цукровому заводі в селі Яреськи Шишацького району Полтавської області. Потім Сергій працював за фахом. Він був учителем у школі села Ковердина Балка на Полтавщині.

У 1989 році обійняв посаду заступника директора з навчально-виховної роботи середньої школи в селі Яреськи. З 2000 по 2007 рік працював у Шишацької районної державної інспекції на посаді старшого держінспектора — начальника.

Потім Скороход став завідувачем сектору навколишнього природного середовища у місті Гадяч. У 2013 році він очолив службу охорони праці, пожежної безпеки та охорони навколишнього середовища ТОВ "Агрофірма ім. Довженка" Шишацького району Полтавської області.

У 2015 році від Аграрної партії Сергій став депутатом Шишацької селищної ради (округ №1, селище Шишаки).

30 січня 2020 року президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив Сергія Скорохода головою Шишацької районної державної адміністрації.

Декларація

У лютому 2020 року Сергій Скороход опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Очільник району має у Шишаках земельну ділянку (6000 кв.м.). У цьому ж селищі у спільній власності він має квартиру (41.7 кв.м.), а також недобудовані гараж (39 кв.м.) та сарай (7 кв.м.). Пересувається Скороход на автомобілі Nissan Qashqai 2013 року випуску, який обійшовся йому у 175,9 тисячі гривень.

За 2019 рік зарплата Сергія у ТОВ "Агрофірма ім. Довженка" склала 222 тисячі гривень. Дружина поповнила сімейний бюджет на 527 тисяч. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) новий голова Шишацької РДА у декларації не відобразив.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=8klOzV40eo8 

Дата народження
30 квітня 1963
Країна
Росія