Дата народження
10 квітня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Страшний

Страшний Сергій Анатолійович: бідний одеський депутат, дружина якого заробляє мільйони

Страшний Сергій Анатолійович - депутат Одеської міської ради, який раніше був членом Партії регіонів, а сьогодні входить у партію його соратника Геннадія Труханова. Дружина скромного чиновника успішно веде бізнес, який приносить їй мільйони гривень, а малолітня дочка орендує елітну нерухомість.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Дружина-мільйонерка
  7. Афера з квартирою
  8. "Багата" 10-річна дочка
  9. Декларація

Біографія

Згідно з офіційною біографією, Сергій Страшний народився 10 квітня 1978 року в селі Єреміївка. Активно займається політикою та громадською діяльністю, про результати якої постійно розповідає в мережі Фейсбук.

Сім'я

Одружений, виховує трьох дітей: доньок Дарину і Анастасію, а також сина Анатолія.

Освіта

Сергій Страшний закінчив Одеський державний університет ім. І. Мечникова, в якому вивчав міжнародну економіку.

Також отримав другу вищу освіту в сфері юриспруденції, закінчивши Одеську національну юридичну академію.

Після цього вступив до Одеського регіонального інституту держуправління.

Кар'єра

Наприкінці 90-х нинішній депутат протягом року працював юристом на "Одеському м'ясопереробному заводі". Після служби в армії взяв під керівництво планово-економічний відділ цього підприємства.

У 2006-му став заступником голови Суворовської районної адміністрації м. Одеса.

У 2009-му Сергій Страшний отримав посаду заступника начальника КРУ, а також замначальника ДФІ в Одеській області.

Чотири скликання поспіль обирався депутатом Одеської міської ради.

У 2015 році знову виграв місцеві вибори. У міськраді увійшов до фракції "Довіряй ділам".

У 2014 році намагався пройти до Верховної Ради, але програв вибори.

Компромат

Дружина-мільйонерка

За даними ЗМІ, соратник Труханова Сергій Страшний, який позиціонує себе як чесного одеського депутата, одружений з Наталією Чужовською, яка працює нотаріусом і заробляє мільйони гривень.

Так, за 2014 рік чиновник задекларував лише 53 400 гривень. Тобто в місяць він отримував менше 5 тисяч гривень. При цьому на нього була записана 1/3 частина квартири на 85 кв.м, автомобіль Mercedes-Benz Viano 2012 р.в. і катер Sea doo 2009 р.в.

Однак бідувати сім'ї не довелося, оскільки дохід дружини депутата за 2014 рік склав 8,3 мільйона гривень.

Крім цього, жінка володіла трьома земельними ділянками, двома приватними будинками, трьома квартирами та двома "люксовими" іномарками. Тільки на утримання всього цього майна вона витратила близько півмільйона гривень.

Афера з квартирою

Згідно з законом, нерухомість померлих одиноких людей переходить у комунальну власність і віддається людям, що потребують цього, в порядку черги.

Одну з таких квартир незаконним чином привласнила дружина одеського депутата Сергія Страшного. 

За даними правоохоронців, 28 серпня 2013 року пані Чужовська зареєструвала договір купівлі-продажу квартири по вул. Краснова, 11Б. Як з'ясувалося, самотня жінка, яка формально виступала "продавцем" цієї нерухомості, померла за місяць до угоди.

"Багата" 10-річна дочка

За інформацією Антикорупційного офісу, малолітня дочка Сергія Страшного - Анастасія - за безцінь орендує у міської влади земельну ділянку в елітному районі Одеси. Так, згідно з договором, за рік користування землею площею 255 кв.м дівчинка взяла на себе зобов'язання платити 189 гривень 12 копійок.

Цікаво, що неповнолітня дочка чиновника володіє віллою на 800 кв.м, квартирою і трьома земельними ділянками в місті.

У 2011 році, коли батько 10-річної Анастасії був депутатом, одну з цих ділянок Одеська міськрада віддала дівчинці в оренду.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, дохід Сергія Страшного склав 176 тисяч гривень, більшу частину з яких він отримав від продажу нерухомості.

Ще 13,6 мільйона гривень заробила його дружина, яка, до всього іншого, зберігала 425 тисяч гривень на банківському рахунку. У травні того ж року вона отримала два кредити на загальну суму понад мільйон гривень.

У власності дружини Страшного знаходиться приватний будинок, дві квартири з гаражами, а також земельна ділянка - все в Одесі.

На доньку Анастасію записана величезна вілла площею більше 800 кв.м, дві земельні ділянки, квартира в Миколаєві, а також офісне приміщення і ще одна ділянка в Одесі, які вона орендує. Сам же депутат за офіційними даними володіє тільки частиною квартири.

Автомобілі також записані на дружину чиновника. Так, Наталія Чужовська має в розпорядженні Land Rover Range Rover 2013 р.в. і новий PORSCHE CAYENNE 2018 р.в. вартістю майже 2 мільйони гривень.

Дата народження
10 квітня 1978
Країна
Україна
Соцмережі