Дата народження
13 листопада 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Стрельников

Український кіноактор, що прославився виконанням головної ролі в біографічному серіалі «Страсті по Чапаю». Також виконує ролі в театрі. Останні ролі Сергій отримав в картинах "Операція «Мухаббат»", "Володимирська, 15", "Місяць".

Дата народження:
13.11.1979 р.
Рідне місто:
селище Дмитрівка (Росія)

Сергій Стрельников - один з найбільш затребуваних українських акторів. Він має російське походження. Сергій Стрельников прославився після участі в кінокартині «Страсти по Чапаю».

Майбутній актор народився в сім'ї медиків. Коли Сергію виповнилося 2 роки, його родина перебралася в Україну. Стрельникови оселилися в містечку Сквира. Через півроку вони перебралися в селище Ставище. Після аварії на Чорнобильській АЕС Стрельникових переселили в селище, яке виросло з села Розкішне. Там Сергій закінчив школу.

Здобувши середню освіту, хлопець подався до Києва. У столиці він вступив до училища культури. Там він освоював спеціальність режисера масових заходів. Потім він вступив до театрального університету ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ).

Свою професійну кар'єру Сергій Стрельников почав у 2003-му році. Тоді він влаштувався в театр юного глядача. Пізніше Сергій Стрельников перейшов у молодіжний театр «Ательє 16», який створили його колишні однокурсники.
У той же період почала розвиватися його кінокар'єра.

У 2002-му році Сергій Стрельников дебютував у двох епізодичних ролях картин «День рождения Буржуя» і «Бездельники». Далі він знявся в безлічі серіалів. У їх числі такі популярні багатосерійні фільми, як: «Бедная Настя», «Девять жизней Нестора Махно», «Возвращение Мухтара» і «Колдовская любовь».

Професійний підйом у кар'єрі Сергія відбувся у 2009-му році після ролі в серіалі "1941". Його гра дуже вразила глядачів і колег.

Справжній успіх зустрів Сергія Стрельникова у 2011-му році. Тоді акторові дісталася одна з головних ролей в багатосерійному фільмі «Справа була на Кубані».
Знаковою і такою, що найбільше запам'яталась, роботою Сергія Стрельникова визнана роль у картині «Страсти по Чапаю». У цьому історичному серіалі він виконав головну роль. Реліз картини відбувся у 2012-му році. Потім Сергій Стрельников здобув зіркову славу. Йому стали пропонувати цікаві ролі в масштабних телепроектах.

Зйомки в кіно Сергій Стрельников поєднує з діяльністю в театрі. Однак у кіно він зайнятий більш активно.

Особисте життя

Першою дружиною Сергія Стрельникова стала українська артистка Галина Безрук. Пара познайомилася ще в студентські роки. Галя і Сергій вчилися в одному ВНЗ. На той момент дівчина навчалася на музичному факультеті. Творчість, яка звела самотніх людей, стала однією з причин розлучення. Висока зайнятість у мистецтві охолодила стосунки. Гіркоти згасаючому коханню надали часті сварки. Так розлучення стало єдиним прийнятним варіантом подальшого розвитку стосунків.
Колишнє подружжя підтримує дружбу. Сергій ділиться, що Галя залишила слід у його душі та назавжди заволоділа частиною його серця.

Статок

Сергій Стрельников - один із найбільш затребуваних українських акторів. Проте про його доходи пресі невідомо.

Дата народження
13 листопада 1979
Країна
Україна
Соцмережі