Дата народження
23 лютого 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Сніжана Єгорова

Актриса, телеведуча

Дата народження: 23.02.1972 р.

Рідне місто: Нова Каховка (Херсонська область)

Сніжана Єгорова - знаменита телеведуча та актриса. Її дівоче прізвище - Грищенко, артистка працює під прізвищем свого першого чоловіка.

З ранніх років вона проявляла здібності до наук. Середню школу Сніжана Єгорова закінчила із золотою медаллю. Потім вона переїхала до Києва. У столиці дівчина вступила до університету театрального мистецтва (КНУТКТ) ім. Карпенко-Карого.

Уже в 1991-му році молода актриса отримала головну роль в кінокартині «Алфавіт».

У 1992-му році Сніжана Єгорова увійшла до складу акторської трупи Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Пізніше актриса брала участь в театральних проектах різних постановників.

Її дебют в ролі телеведучої відбувся в програмі «Хмарочос» (канал «ICTV»). Пізніше вона вела ранкові шоу на каналах «1+1» і «Новому каналі». Надалі Сніжана Єгорова виступила в ролі ведучої багатьох розважальних програм і талант-шоу.

У 2015-му році вона випустила авторську книгу «Життя в моїй голові».

У 2016-му році телезірка взялася за створення жіночого клубу GOROD "S". Він являє собою дитячий сад і територію корисного спілкування для жінок. В рамках GOROD "S" планується проведення різноманітних майстер-класів та тренінгів.

Сніжана Єгорова також є гостею багатьох телепередач.

Особисте життя

Сніжана Єгорова - мати п'ятьох дітей.

У 1992-му році вона вийшла заміж. Її чоловіком став режисер Сергій Єгоров. У тому ж році у пари народилася перша дитина - дочка Анастасія. Через 5 років в родині з'явилася ще одна дочка. Батьки назвали її Олександрою. Через деякий час пара розлучилася.

У 2006-му році Сніжана вийшла заміж вдруге. Її обранцем виявився актор і музикант Антін Мухарський. У тому ж році у подружжя народився син Андрій. Через 4 роки в родині з'явилася дочка Аріна. У 2012-му році у пари народилася ще одна дитина - син Іван. У 2015-му році Антін Мухарський повідомив пресі про розлучення зі Сніжаною. За словами телеведучої, її колишній чоловік егоїстичний і піклується лише про задоволення своїх сексуальних потреб.

У 2017-му році поповзли чутки про новий роман Сніжани Єгорової. На ці плітки пресу і шанувальників артистки наштовхнули фотографії з її мікроблогу. На кадрах Сніжана зображена з якимось чоловіком. Знімки супроводжуються романтичними міркуваннями Сніжани.

Скандали

Розлучення Сніжани Єгорової та Антіна Мухарського було неспокійним. Парочка наробила не тільки багато дітей, але також низку скандалів. Після розлучення Антон Мухарський покинув Україну і попросив притулку в Європі. Як пізніше з'ясувалося, причиною цього стало небажання платити аліменти. У 2018-му році неприємна історія знову спливла в медійному просторі. 1-го червня, в День захисту дітей, телеканал «Прямий», на якому працювала Сніжана, провів дивне опитування. Глядачам запропонували проголосувати, кого б вони не дали вбити ворогу - Сніжану Єгорову або Антіна Мухарського.

Після цього Сніжана звільнилася з каналу. Ведуча зазначила, що українське телебачення перетворилося в бюро ритуальних послуг, яке поховало мораль, честь, совість і здоровий глузд. Від отриманого стресу Сніжана потрапила в лікарню.

Артистка також звернулася до президента України з проханням зупинити інформаційне кілерство.

Статок

За даними за 2011-ий рік, виступ Сніжани Єгорової на корпоративі обходиться в 4 тис. USD.

Дата народження
23 лютого 1972
Країна
Україна
Соцмережі