Дата народження
15 грудня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Українська супермодель. Вона бере участь у кращих показах Нью-Йорка, Мілана і Парижа, її обличчя з'явилося на обкладинках Numero і (двічі) - італійського журналу Vogue.

Дата народження:
15.12.1986 р.
Рідне місто:
 Сєверодонецьк (Луганська область)

Сніжана Онопко з дитинства мріяла про кар'єру моделі. Після школи, коли їй виповнилося 18 років, дівчина стала активно пробиватися в фешн-індустрію. Але перші спроби були марними.

Тоді Сніжана Онопко перебралася до Києва, де осіла у родички. Зовсім випадково їй вдалося познайомитися з Олегом Воропаєвим - успішним модельним промоутером. Як стверджує Сніжана, з Олегом вона зіткнулася на вулиці. Незабаром перехожі почали співпрацювати.

У 2004-му році Сніжана Онопко взяла участь у кастингу компанії «AL Model Management», який проходив в Україні. Їй вдалося успішно пройти проби. Незабаром Сніжана вирушила в США. Через короткий час українська модель постала на кращих подіумах Нью-Йорка, Мілана і Парижа. Сніжана Онопко прикрасила обкладинки таких журналів, як «Numero» і «Vogue».

На українську красуню звернув увагу зірковий фотограф Стівен Майзель. Незабаром він почав співпрацювати зі Сніжаною. Згодом ця модель стала його музою.

Свій перший великий гонорар Сніжана Онопко отримала після зйомок для реклами косметики від японського бренду «Shiseido».

У 2007-му році Сніжана взяла участь у незвичайній фотосесії, яку проводив французький журнал «Vogue». Дівчина постала в образі Анни Вінтур - головного редактора американського «Vogue».

Пізніше Онопко стала обличчям таких елітних брендів, як:

• Dior
• Calvin Klein
• Dolce & Gabbana
• Gucci
• Prada
• Yves Saint Laurent
• Louis Vuitton

Сніжана Онопко - єдина українська модель, яка більше одного разу прикрашала обкладинку журналу «Vogue». Їй належить статус супермоделі. Дівчина співпрацює з багатьма престижними агентствами США і Західної Європи.

Ведучи настільки активну діяльність у фешн-індустрії, Сніжана не забуває про саморозвиток. Модель планувала отримати вищу освіту в США або Великобританії, але здійснити ці плани не вдалося. У 2009-му році Сніжана вступила до університету ім. Т. Г. Шевченка. Там вона осягала психологію.

Особисте життя

Ще до дебюту в модельному бізнесі Сніжана почала зустрічатися з молдавським підприємцем. Дівчина не розголошує його імені. Вона лише повідомляє, що він відомий в Україні та на своїй Батьківщині. Також відомо, що обранець красуні старший за неї на 14 років. Їх роман був досить тривалим. Пара планувала весілля, але йому  не судилося відбутися. У 2009-му році коханці розірвали свої відносини.

Досить скоро в душі моделі знову спалахнула любов. Вже на грудень 2009-го року планувалося її весілля з президентом кінного спорту України, олігархом Олександром Онищенком. Але на початку 2010-го року пара розлучилася.

Сніжана тужила не довго. 15-го листопада 2011-го року вона нарешті ступила під вінець. Її обранцем став донецький підприємець Микола Щур. У 2018-му році Сніжана заявила про свій намір розлучитися з чоловіком. Причиною стала його подружня зрада. Онопко повідомила, що раніше чоловік вже одного разу зрадив її, нових зрад вона більше не хоче.

Скандали

У 2018-му році українська модель Сніжана Онопко негативно висловилася про свою Батьківщину. Вона також заявила, що змінила б свою національність, якби таке було можливим. Дівчина висловила свій жаль про те, що залишилася жити в Україні. Вона зазначила: в інших країнах цінують своїх зірок і просувають у першу чергу талановитих співвітчизників. В Україні модні глянці не цікавляться Сніжаною, віддаючи перевагу закордонним моделям. Онопко також підкреслила, що в Росії її підтримують набагато сильніше, ніж удома.

Статок

Капітал Сніжани Онопко становить близько 20 млн. USD.

Дата народження
15 грудня 1986
Країна
Україна
Соцмережі