Дата народження
30 травня 2001
Країна
Україна
Соцмережі
444

Софія Євдокименко

Українська модель, співачка. Ім'я користувача - Sofia Eve. Внучка співачки Софії Ротару. Незаміжня.

Дата народження:
30.05.2001 р.
Рідне місто:
Київ

Sofia Eve — творчий псевдонім дівчини, проте журналістам вона добре знайома під ім'ям Соня Євдокименко. Повне ім'я стрункої моделі — Софія Русланівна Євдокименко. Співачка-початківець стала музичною спадкоємицею своєї прославленої бабусі — Софії Ротару. Батьки дівчинки Руслан і Світлана працюють продюсерами. У Соні є старший брат, який здобув освіту фотографа в Лондоні, а після став музичним продюсером. До всієї цієї купи зіркових родичів додалася хрещена мати. Нею стала фешн-дизайнер Лілія Пустовіт.

Власне, Софію батьки назвали на честь бабусі. Середню освіту дівчинка отримала в київській Печерській міжнародній школі. З раннього дитинства Соня Євдокименко займалася верховою їздою, образотворчим мистецтвом, танцями, вокалом, а також грою на фортепіано. Мати привчала її до світського життя. Дівчинка відвідала багато модних показів, які пробудили в ній любов до фешн-світу. На кожен день народження модна хрещена Лілія Пустовіт створювала для Соні сукню принцеси. Подругою Соні Євдокименко стала Соня Кіперман — дочка співачки Віри Брежнєвої. Пізніше обидві дівчинки стали навчатися в модельній школі та знялися у спільній фотосесії. Її першим персональним фотографом став брат Анатолій, який освоїв фотографічну майстерність у Лондоні.

Досить скоро дівчина вирішила, що робота моделі — її покликання. Так, з підліткового віку Євдокименко почала брати участь в модних показах.
Після закінчення школи дівчина переїхала в Лондон. Там вона стала вивчати історію мистецтва і літературу.

У 2018-му році Соня Євдокименко виконала пісню «UNBREAKABLE». Її продюсером виступив старший брат. Співочу кар'єру дівчина будує під псевдонімом Sofia Eve.

Особисте життя

У 2019-му році стало відомо, що коханим Соні є французький мільйонер і поціновувач мистецтва — Марко Дюменіль. Подейкують, що пара готується до весілля. Дюменіль вважає українську красуню дивовижним створінням.

Скандали

Музична творчість Соні Євдокименко не дуже порадувала публіку. По запису чутно, що голос новоспеченої співачки був сильно відредагований на комп'ютері. 

Користувачі соцмереж відзначили, що красива модель поки значно не дотягує до співачки.

Статок

Соня Євдокименко не ділиться інформацією про свої доходи. Відомо, що дівчина живе в Лондоні. Вільний час вона любить проводити в Парижі або італійському будиночку Софії Ротару. Також Соня Євдокименко любить ганяти на квадроциклі без шолома.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\22-26.07\24.07\Соня Евдокименко.jpg


Дата народження
30 травня 2001
Країна
Україна
Соцмережі