Дата народження
16 червня 1980
Країна
Україна
Соцмережі
175

Соломія Вітвіцька

Телеведуча

Дата народження: 16.06.1980 р.

Рідне місто: Броди (Львівська область)

Соломія Вітвіцька з ранніх років виявляла працьовитість і активність. З дитинства вона займалася акробатикою і бальними танцями.

Після школи Соломія Вітвіцька вступила до Львівського національного університету ім. І. Франка на факультет журналістики. Потім вона кілька років жила і працювала у Львові.

Закінчивши ВНЗ, Соломія отримала роботу у львівському телеагентстві НТА. У 2002-му році вона стала новинним кореспондентом і ведучою авторських програм на радіостанції «Ера-FM». Потім Соломія Вітвіцька тимчасово перервала професійну діяльність, щоб підвищити свою кваліфікацію. Вона відправилася до Німеччини за додатковим навчанням. Там протягом кількох років вона навчалася в університеті Фрідріха-Олександра, розташованому в Нюрнберзі.

У 2005-му році Соломія Вітвіцька повернулася в Україну і досить швидко відновила професійну діяльність. Вона почала роботу репортера на «5 каналі».

У 2008-му році вона перейшла на телеканал «1+1». Свою кар'єру на цьому каналі вона почала з посади кореспондента. У цьому проекті Соломія Вітвіцька відзначилася працьовитістю. У порівнянні з іншими кореспондентами вона створювала найбільшу кількість сюжетів. Через 3 роки Соломія Вітвіцька стала ведучою програми «ТСН. Особливе ». Вона являє собою щоденний таблоїд, який транслюється в прямому ефірі. Ведуча, одягнена в шикарне плаття, представляє тільки найцікавіші новини, репортажі з престижних заходів і ексклюзивні інтерв'ю.

З 2012-го року Соломія Вітвіцька дублює мультфільми.

У 2016-му році популярна телеведуча стала володаркою титулу «Жінка тисячоліття».

За період своєї кар'єри Соломія Вітвіцька також встигла знятися в серіалі «Віталька».

У вільний від роботи час телезірка любить багато подорожувати. Гламурна ведуча вважає за краще вирушати з друзями в Карпати на кілька днів. В горах компанія ставить наметовий табір.

Також Соломія захоплюється кінним спортом.

Зараз вона живе і працює в Києві.

Особисте життя

З дитинства Соломія була нехрещеною. Її осмисленим вибором стала греко-католицька віра. Так у 2011-му році телеведуча прийняла хрещення і перше причастя в київській церкві Василія Великого.

У листопаді 2013 року Соломія Вітвіцька вийшла заміж. Її обранцем став Влад Кочатков, режисер і кліпмейкер.

Скандали

У 2017-му році Соломія Вітвіцька з чоловіком відпочивала в Чорногорії. Там у вбиральні однієї з автозаправок подружжя забуло сумку з паспортами. Загублені речі неуважним туристам повернула поліція.

Статок

Про рівень прибутків телеведучої пресі не відомо.

Дата народження
16 червня 1980
Країна
Україна
Соцмережі