Дата народження
24 листопада 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Софія Сергіївна Хлябич — українська співачка, відоміша як Sonya Kay. Софія Хлябич названа на честь своєї легендарної тітки Софії Ротару. У травні 2018 року була номінована на отримання премії Золота Жар-птиця за «Прорив року».

Біографія

Соня Кей (справжнє ім'я Софія Хлябич) з'явилася на світ 24.11.1982 року в місті Чернівці. Вищу освіту здобула в університеті Кінгстона (Великобританія). Своєю спеціальністю дівчина вибрала дизайн інтер'єру.

Кар'єра

Соня виступала в театрі «Черемош». Цей сімейний музичний театр був заснований батьками Софії: Сергієм Хлябичем і Лідією Ротару (разом з її сестрами Софією та Аурікою).

З 2012 року бере участь в концертній діяльності. Випустила більше десяти синглів.

У 2017 році Соня Кей зіграла камео в телесеріалі «Нового каналу» - «Київ вдень ​​і вночі».

Випустила міні-альбом «Слухай моє серце» в 2018 році.

Досягнення

Соня Кей була номінована на премію «Прорив року» в 2018 році.

Чутки і скандали

У ЗМІ Соня Кей згадується виключно як племінниця української співачки Софії Ротару. Першу букву латинського написання свого справжнього прізвища - Khlabych - дівчина взяла як псевдонім. Своє ім'я вона отримала на честь знаменитої тітки.

На правому зап'ясті у Соні Кей є татуювання - дві латинські літери «L. S.». Малюнок виконав один із лондонських татуювальників. Рідні дівчини про це її рішення не знали, і їхня реакція була неоднозначна. Однак дівчину швидко пробачили, адже співачка оголосила, що букви - це ініціали її тата і мами.

Дівчина багато працює. Під час одного з повернень до Києва Софія втратила свідомість від перевтоми і постійних перельотів між Києвом і Лондоном. Медичний персонал аеропорту Бориспіль надав їй першу допомогу.

У 2011 році Соня як дизайнер інтер'єрів працювала над внутрішнім оздобленням одного з популярних барів на Брик Лейн (Лондон). Бар «Vane Bar» повинен був приймати уболівальників «Євро 2012».

На свій день народження в 2012 році друзі і коханий приготували їй привітання-сюрприз. На шум і привітання виглянула молода сусідка Соні. Співачка накинулася на неї з кулаками і з обвинуваченнями в спробі спокусити її хлопця. Своє хуліганство Софія пояснила сімейним вибуховим характером.

У 2013 році за Софією упадав її товариш по британській школі, син одного з шейхів з Об'єднаних Арабських Еміратів. Довгий час їх стосунки були дружніми, але після зустрічі на пляжному курорті в Дубаї молода людина вирішила почати упадати за спадкоємицею музичної династії. Наприкінці літа 2013-го він подарував Софії автомобіль Lamborghini чорного кольору.

Статки і джерело доходу

Зйомки кліпів, промотури і звичний стиль світського життя дівчині оплачують батьки.

Особисте життя і сім'я

Дівчину пов'язують романтичні стосунки з громадянином Німеччини Кевіном Фенглером.

До цього дівчина розповідала про шанувальника з Великобританії, але роман закінчився, оскільки молодий чоловік почав вимагати від Соні закінчити музичну кар'єру.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Соня Кей"

https://www.youtube.com/channel/UCmUgKwXjeIsyzua-GqH0-bg


Дата народження
24 листопада 1990
Країна
Україна
Соцмережі