Дата народження
18 листопада 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, радіоведуча

Дата народження: 18.11.1975 р.

Рідне місто: Львів

Соня Сотник - ведуча популярного ранкового шоу «КАМТУГЕЗА» на «Radio ROKS» працює під псевдонімом. Її справжнє ім'я - Наталія Леонідівна Сотник.

Мати Соні - викладач російської мови та літератури, батько - журналіст. З дитинства Соня Сотник цікавилася мистецтвом. У 14 років вона зрозуміла, що в майбутньому хоче стати професійною співачкою. Але, закінчивши школу, дівчина вирішила піти стопами батька. Для цього вона вирушила до Києва, де вступила на факультет журналістики університету ім. Т. Г. Шевченка.

Будучи студенткою третього курсу, Соня Сотник зібрала свій музичний гурт. Колектив отримав назву «Сонберріз». Після кількох репетицій гурт розпався, так і не ставши зірковим.

Закінчити навчання за журналістським профілем Соні не було призначено. Виниклі фінансові труднощі змусили її передчасно припинити навчання в престижному ВНЗ. Щоб вирішити проблеми, Соня Сотник влаштувалася на роботу. Так почалася її вельми успішна кар'єра. Соня Сотник змогла попрацювати радіоведучою, менеджером радіостанцій, а також проявити себе в музиці.

Популярність до Соні прийшла, коли вона стала ведучою на «Myuzyk Radyo». Цю діяльність вона поєднувала з посадою програмного директора. Але справжню популярність діджейка отримала завдяки програмі «КАМТУГЕЗА» на «Radio ROKS». На цьому проекті Соня Сотник виступає в ролі ведучої. Її партнером по програмі є Сергій Кузін. Незабаром «КАМТУГЕЗА» стало ранковим шоу №1 в країні.

Через деякий час діджейка стала генеральним продюсером радіогрупи «UMH».

У 2011-му році Соня Сотник отримала посаду директора радіомережі «Дача».

Свою роботу на радіо вона поєднувала з безпосередньою діяльністю в музичному шоу-бізнесі. Соня Сотник була виконавчим продюсером гурту «ТіК», а також директором колективу «Ляпис Трубецкой» в Україні.

У тому ж 2011-му році Соня дала свій перший сольний концерт. Шоу мало назву «Сонник №1».

У 2013-му році артистка випустила свій дебютний альбом. Платівка отримала назву «Боже, храни Королеву!». До неї увійшли треки співачки, що вже стали добре відомими для слухачів «Radio ROKS». На титульний трек альбому було знято відео. У зйомках взяли участь подруги та шанувальниці творчості Соні Сотник.

Разом з релізом альбому відбулася прем'єра аудіовистави Соні під назвою «Добрая душа».

З 2014-го року радіозірка почала займатися благодійністю в допомогу воїнам АТО.

Артистка дає концерти та виступає як тренер з журналістики.

Особисте життя

Про своє особисте життя Соня не поширюється.

Скандали

Пісні Соні Сотник в ефірі «Radio ROKS» викликали досить неоднозначну реакцію. Дещо вульгарні треки з комічним змістом потішили та водночас обурили багатьох слухачів.

Статок

Про прибутки Соні Сотник пресі невідомо.

Дата народження
18 листопада 1975
Країна
Україна
Соцмережі