Дата народження
14 вересня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Спиридон Кілінкаров

Український громадський і політичний діяч, член Комуністичної партії України, народний депутат Верховної Ради України V, VI і VII скликань.

Біографія

Спиридон Павлович Кілінкаров народився 14 вересня 1968 року в Луганську. За походженням грек. Має диплом інженера-технолога. Служив у радянській армії. Ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС.

Кар'єра

Ще до закінчення інституту Спиридон Кілінкаров почав трудову діяльність. Працював вантажником на заводі в Луганську. На початку 1990-х займався ремонтом автомобілів, відкрив свій бізнес.

У 1995 році почав працювати в Жовтневому райвиконкомі Луганська начальником відділу у справах сім'ї та молоді.

З 2001 року став членом комуністичної партії. Але вже за два роки до цього був помічником народного депутата Сергія Дорогунцова від КПУ.

Досягнення

У 2004 році очолив луганський партійний осередок КПУ. З цією політичною силою тричі (2006, 2007, 2012) ставав народним депутатом. В українському парламенті займався питаннями соціальної та регіональної політики і питаннями євроінтеграції.

У 2012 році балотувався на посаду міського голови Луганська, однак за підсумками голосування став тільки другим, програвши всього 20 голосів.

Чутки і скандали

Комуніст відмовився визнавати підсумки виборів мера Луганська. Він звинуватив Сергія Кравченка, який переміг на виборах, в масових фальсифікаціях.

У 2012 році журналісти виявили в Луганській області заміський будинок, який належав комуністу Кілінкарову. Вартість такого будинку оцінювалася в сотні тисяч доларів.

У 2014 році на дачі екс-нардепа бійці батальйону «Айдар» знайшли зброю російського виробництва. Сам комуніст звинуватив «айдарівців» у нападі та пограбуванні його будинку.

У 2015 році Спиридон Кілінкаров був виключений з компартії за те, що висловив недовіру Петру Симоненкові і його «Лівій опозиції».

Статки і джерела доходів

Востаннє Спиридон Кілінкаров подавав декларацію у 2013 році. Тоді основним і єдиним джерелом доходу для представника компартії була зарплата в парламенті – 223 тисячі. Його родичі заробили 45 тисяч гривень.

Квартира у політика була задекларована тільки одна. Загальна площа – 58 кв. м. На сім'ю екс-нардепа записана земельна ділянка - 1500 кв. м, квартира – 72 кв. м і гараж 41 кв. м.

З автомобільного транспорту у комуніста дві машини – Toyota і Hyundai. На банківському рахунку у Спиридона Кілінкарова 35,5 тисячі гривень.

Особисте життя і сім'я

Спиридон Кілінкаров одружений, має трьох дітей. У 1996 році народився син Дмитро, а в 2008 році – близнючки Дарина і Софія.

Фото і відео


Дата народження
14 вересня 1968
Країна
Україна
Соцмережі