Дата народження
25 січня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Станіслав Бєсєдін

Біографія

Станіслав Бесєдін - український автогонщик. Народився в 1986 році в Харкові. З дитинства захоплюється автомобілями і автоспортом. Має профільну освіту. Закінчив Харківський національний автомобільно-державний університет. Станіслав Бесєдін має диплом за спеціальністю «автоматизація транспорту».

Кар'єра

Вперше Станіслав Бесєдін бере участь в автомобільний гонках в віці 16 років. У період з 2002 по 2004 років стає переможцем аматорських турнірів «Дружба» і «Золота Осінь».

У 2004 році Станіслав Бесєдін дебютує на чемпіонаті України з автоперегонів. У 2006 році займає друге місце на першості країни.

У 2008 гонщик стає срібним медалістом Чемпіонату країни з кільцевих гонок і бронзовим призером змагань з гірських перегонів.

У 2009 році Станіслав Бесєдін виграє чемпіонат України з шосейно-кільцевих перегонів. У 2010 році спортсмен переходить в авторалі і стає чемпіоном країни і володарем Кубка України.

Досягнення

Станіслав Бесєдін - один з найбільш успішних і знаменитих автогонщиків України. Призер і переможець чемпіонату і Кубка країни. Визнаний майстром спорту.

Чутки і скандали

Автогонщик критикується користувачами Мережі за романтизацію вкрай небезпечного спорту. Сам Станіслав Бесєдін багаторазово потрапляв в аварії і навіть отримував травми. У 2014 році гонщик ледь не загинув під час Чемпіонату України з автогонок, що проходив в Закарпатті. Спортсмен злетів з траси на швидкості 120 кілометрів на годину і впав в гірську ущелину. Станіслав Бесєдін дивом вижив, однак не відмовився від спорту і пропаганди автоспорту.

Статки і джерела доходів

За роки спортивної кар'єри Станіслав Бесєдін виграв не більше 50 тисяч доларів в якості призових. Також займається автобизнесом в рідному Харкові, що приносить йому не менше 400 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Станіслав Бесєдін має дружину Олену. Пара виховує кількох дітей.

Фото і відео

Дата народження
25 січня 1986
Країна
Україна
Соцмережі