Дата народження
04 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Станіслав Мішкур

Мішкур Станіслав Сергійович: депутат-любитель ідей "новоросії", який подавав до суду на міськраду Миколаєва через бюджет

Мішкур Станіслав Сергійович: депутат-"опозиціонер", якого підозрювали у проросійських поглядах

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Мішкур Станіслав Сергійович народився 4 березня 1982 року.

Освіта

Станіслав одружений з літа 2017 року. Дружину звуть Оксана Фаюк. Вона дочка заступника начальника управління охорони здоров'я міськради. Оксана - лікар-невропатолог міської лікарні №1. У Мішкура є одна дитина - син Андрій.

Освіта

У 1997 році Станіслав закінчив середню школу №50.

Кар'єра

До 2014 року Станіслав був керівником Ленінської районної організації Партії регіонів. У 2015 році Мішкур став депутатом міської ради Миколаєва від партії "Опозиційний блок" (територіальний виборчий округ №33, Інгульський район).

На час виборів був безробітним. Член постійної комісії з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку. У 2017 році Станіслав влаштувався у комунальне підприємство "Дорога" на посаду майстра дорожньої ділянки.

Компромат

Ще до виборів місцева преса писала, що Мішкур "симпатизує, судячи з усього, ідеям прихильників "русского мира", про що красномовно свідчить особиста сторінка у соцмережі "Однокласники". Станіслав був підписаний на групи "Антимайдан. Південний Схід" та "Новоросія", які спрямовані на підрив державності України.

Крім того, Мішкур лайкав пости з відео сепаратистів, а також постив фото на яких були заклики до Януковича, щоб той повернувся назад в Україну.

У 2014 році у Мережі з'явилася фотографія з проросійського мітингу, на якому Станіслав був зображений з георгіївською стрічкою. Сам депутат пояснив, що тоді чорно-помаранчева стрічка не була заборонена, а на проросійському мітингу він не був, а просто проходив повз.

У 2016 році депутат Мішкур подав до суду на міську раду з вимогою скасувати рішення про прийняття по міському бюджету. Мер міста Олександр Сенкевич з цього приводу висловив думку, що позов "опоблоківца" - політична акція.

Він також зазначив, що вся фракція "Опозиційного блоку" пропустила три пленарних засідання, на яких приймався бюджет, щоб не нести відповідальність за це рішення.

У липні 2018 року на засіданні виконкому миколаївський міський голова Олександр Сенкевич зажадав оголосити догану чотирьом депутатам міської ради, які є працівниками виконавчих органів влади, і були присутні на засіданні виконкому.

Серед цих чотирьох був Станіслав Мішкур, який працює в КП "Дорога". За словами Сенкевича, згідно КЗпП чиновники повинні знаходитися на своїх місцях, а не на засіданні виконкому. "Вони просто прийшли, посиділи і пішли. На якій підставі вони там сиділи? "- обурився мер.

Декларація

У березні 2019 року Станіслав Мішкур опублікував податкову декларацію про свої доходи за 2016 рік.

Депутат міськради задекларував квартиру (80,3 кв.м.) у Миколаєві. Пересувається він на автомобілі Nissan Maxima 2001 року випуску. Машина оформлена у 2018 році на Ірину Миколаївну Мішкур.

Як зарплати Станіслав отримав 133 тисячі гривень. Пенсія - майже 18 тисяч. Зарплата дружини депутата 9 тисяч. Майже стільки ж - 10 тисяч вона отримала у якості матеріальної допомоги при народженні дитини. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) миколаївський депутат вважав за краще в декларації не вказувати.

Посилання

Facebook

Відео

Дата народження
04 березня 1982
Країна
Україна
Соцмережі