Дата народження
21 березня 1959
Країна
Україна
Соцмережі

Станіслав Мойсеєв

Радянський і український театральний режисер. Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України.

Дата народження:
21.03.1959 р.
Рідне місто:
Харків

Станіслав Мойсеєв – один із видатних українських драматургів. Про його дитинство та студентські роки в пресі практично нічого не розкрито. Відомо, що вищу освіту він отримував у Києві. Станіслав Мойсеєв закінчив театральний університет ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ). Потім почалося його бурхливе професійне життя.

У 1981-му році Станіслав Мойсеєв отримав роботу в Сумському театрі драми і музичної комедії ім. Щепкіна. Там почав поступово розкриватися режисерський талант Станіслава.

У 1988-му році він перейшов в Закарпатський обласний український музично-драматичний театр. Саме в цьому закладі Станіслав Мойсеєв зайняв пост художнього керівника. Там харківський драматург пропрацював до 1991-го року. Після він переїхав до Києва.

З 1992-го року Станіслав Мойсеєв почав співпрацювати з різними акторськими трупами. У Києві він працював з молодим театром, Національним академічним драмтеатром ім. І. Франка, театром російської драми ім. Лесі Українки, Київським академтеатром юного глядача на Липках, театром «Браво» та іншими.
Станіслав Мойсеєв також є викладачем у театральному університеті.

У Київський академічний молодий театр харківський драматург прийшов в 1996-му році. Станіслав значно оновив репертуар. Його першою постановкою в молодому театрі стала п'єса «Дон Жуан, або Кам'яний гість». Його прем'єра стала великою подією у творчому житті столиці. Так почався новий виток розвитку молодого театру. Саме на його сцені Станіслав Мойсеєв відсвяткував своє 50-річчя. День народження проходив у рамках спектаклю «Монолог із театру». Цей своєрідний творчий вечір представив собою нарізку з 10-ти вистав, поставлених винуватцем торжества в Молодому театрі.

У 2012-му році Станіслав Мойсеєв став художнім керівником в Академічному театрі ім. І. Франка.

Станіслав Мойсеєв є володарем численних престижних нагород і премій. У 1999-му році він отримав звання заслуженого діяча мистецтв України. У 2001-му році за кращу режисерську роботу драматург був удостоєний «Київської пекторалі». У 2009-му році Станіслав Мойсеєв став народним артистом України.

Особисте життя

Дружиною драматурга є зірка театральної сцени – актриса Римма Зюбіна. У пари є син Данила.

Дата народження
21 березня 1959
Країна
Україна
Соцмережі