Дата народження
04 травня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Степан Чернявський

Депутат ВР (ІХ скликання), підприємець

Дата народження:
04.05.1973 р.
Рідне місто:
селище Іванівка (Одеська область)

Степан Чернявський навчався в Одеській національній харчової академії. Відразу після її закінчення хлопець влаштувався інженером-механіком Вигоднянського комбінату хлібопродуктів. Далі Степан працював механізатором Одеського морського торгового порту. Через деякий час Чернявський заснував свій бізнес.

Зараз Степан Чернявський володіє холдингом. Він займається харчовою продукцією, переважно м'ясними виробами.

У 2019-му році Степан Чернявський переміг на парламентських виборах в складі партії «Слуга народу». Він балотувався по 138-му округу Одеської області.

Особисте життя

Степан Чернявський був одружений з жінкою на ім'я Оксана. У пари народилося двоє дітей: дочка Анастасія і син Владислав. Ексдружина депутата працює заступником начальника митного поста на Одеській митниці.

Скандали

Степан Чернявський позиціонує себе як чесного підприємця, який починав свою кар'єру простим роботягою. Але як же чесною працею йому вдалося заробити на елітну квартиру та автомобіль «BMW Х5»? В українських реаліях це багатьом здається неможливим.

Подейкують, що на рахунку «слуги народу» контрабанда, злодійство і земельні махінації. Подільником Степана стала його дружина, яка старанно працює на митниці.

Як з'ясували автори видання «Одеські відомості» у своєму розслідуванні, перші 3 млн USD Степан Чернявський отримав практично з повітря. Незаконно, практично за копійки він оформив на себе улюбленого нескромну за розмірами територію колишньої військової частини, розташованої в селі Великий Дальник. Досить скоро частину земель Чернявський продав за 3 млн USD. Частку від виторгу він віддав чиновникам, підсобити в здійсненні нелегальної угоди. На решту суми Стьопа купив елітне житло в Одесі. Ще залишилася деяка сума, яку чесний «слуга народу» поклав на депозит в «Укрсиббанк». Поки відсотки нарощували капітал Чернявського, він продовжував заробляти...

Приблизно 500 тис. USD Степан Чернявський отримав завдяки простодушному підприємцю. Той навіть не міг собі уявити, що станеться після того, як він віддасть Чернявському на складське зберігання велику партію товару. При дивному збігу обставин продукція чомусь зіпсувалась. Принаймні, так Степан повідомив своєму клієнту. Насправді Чернявський продав чужий товар і заробив на цьому пів мільйона зелененьких американських купюр.

Але ошуканий бізнесмен мав свідків. Разом з ними він заявився в міліцію. Проти Чернявського порушили кримінальну справу за фактом крадіжки. 

Правда, Стьопен не розгубився і заніс потрібним людям хабаря. Дуже скоро справу проти нього закрили. Правоохоронці пояснили, що склад злочину відсутній.
Після цього Степан Чернявський зажадав у підприємця гроші за утилізацію неліквіду...

Завдяки цим та багатьом іншим злочинам Степан знатно розбагатів лише за 10 років. Зрозуміло, весь свій рухомий, нерухомий і фінансовий капітал він зареєстрував на дружину.

Статок

Згідно з декларацією 2018-го року, Оксана Чернявська володіє двома земельними ділянками, квартирою в Чорноморську, а також магазином і торговим павільйоном. Дама катається відразу на трьох автомобілях: легковиках «DAEWOO MATIZ» і «VolvoXC90», а також на вантажівці «Volkswagen TRANSPORTER». Готівкою Оксана зберігає 184.000 грн.

Фото й відео

Дата народження
04 травня 1973
Країна
Україна
Соцмережі