Дата народження
16 листопада 1959
Країна
Україна
Соц.мережі

Український естрадний співак (тенор), композитор, народний артист України (2002). Член Національної ліги композиторів України. Живе і творить Степан Гіга в місті Івано-Франківськ. Степан одружений, має двох дітей.

Дата народження:
16.11.1959 р.
Рідне місто:
село Білки (Закарпатська область)

Степан Гіга з дитинства тяжів до музики, але увійти у світ мистецтва йому вдалося аж ніяк не відразу.

Ще в 7-му класі він став вокалістом місцевої групи «Зелені Карпати», але вийти на велику сцену з цим колективом йому не вдалося. Проте Стьопа продовжував суміщати діяльність в групі з роботою і подальшим навчанням у музучилищі. Після школи Стьопа почав працювати. Спершу він влаштувався слюсарем в місцеве відділення компанії «Сільгосптехніка». Потім Степан Гіга був водієм вантажного автомобіля. Перервати шлях робочого змусила армійська служба. Там майбутній артист відслужив у будівельній роті.

Повернувшись на громадянку, Степан Гіга вирішив нарешті реалізувати свою мрію і вступити до музучилища. Правда, це вдалося йому тільки з четвертого разу. Проте хлопець виявив в навчанні високі музичні здібності. Училище він закінчив екстерном.

Потім Степан Гіга переїхав до Києва. У столиці він вступив на вокальне відділення консерваторії.

У студентські роки хлопець брав участь і перемагав у багатьох вокальних конкурсах.
Вже з другого курсу Степан Гіга почав виступати у складах різних молодіжних груп. Свій перший професійний досвід він отримав в мега-гіга-синтез-групі «Стожари». В цей же період він виступав солістом оперної студії при консерваторії.

Закінчивши навчання, Степан Гіга отримав направлення на роботу в Національну оперу. Але співак не використовував таку вигідну можливість. Причиною стала його давня психічна хвороба, яка раптово загострилася. Степан повернувся додому, де незабаром став солістом Закарпатської обласної філармонії.

У 1989-му році Гіга створив музичну групу «Бескид», яка грала в стилі джаз-рок. Але через 2 роки колектив розпався.
У 1989-му році співак створив групу «Друзі мої».

З 1991-го року Степан Гіга почав писати пісні та аранжування. Так незабаром виникла його студія «GIGARecords». У цьому художньому агентстві молоді музиканти проходять професійне навчання. З того моменту артист також почав сольну творчість.
У 1995-му році він випустив дебютний сольник. Альбом отримав назву «Друзі мої».

Особисте життя

Степан Гіга перебуває у шлюбі. Його дружину звати Галина. Вона є колишнім адміністратором Закарпатської філармонії, потім жінка зайняла посаду директора в компанії «GIGARecords».

У пари двоє дітей: дочка Квітослава і син Степан.
Закохані узаконили свої стосунки, коли синові було 3 роки.

Скандали

В одному зі своїх інтерв'ю Степан Гіга пригадав курйози з професійного життя. Як розповів артист, на одному з концертів у Хмельницькій філармонії, він впав догори дригом прямо в оркестрову яму. Публіка однозначно не забула це шоу.

«Брат запозичує у брата по закону плагіату», - з таким заголовком у 2001-му році вийшла скандальна стаття в газеті «Сегодня». У матеріалі повідомлялося, що пісня Степана Гіги «Друзі мої» є вкраденою. Вона повторює деякі фрагменти треку Анатолія Матвійчука. Відзначається, що Анатолій подав судовий позов проти Степана.

Статок

Інформація про доходи артиста не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
16 листопада 1959
Країна
Україна
Соц.мережі