Дата народження
15 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Степан Гладун

Гладун Степан Васильович: голова ОТГ на Тернопільщині сприяє безробіттю і краде ліс

Гладун Степан Васильович був мером міста Хоростків на Тернопільщині, згодом став головою ОТГ, який хотів позбавити місцевих жителів робочих місць, а також підозрювався в порушенні законодавства в сфері державних закупівель.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Степан Гладун народився 15 червня 1970 року в селі Карашинці Гусятинського району Тернопільської області. Саме там він проживає й досі, як вказано в його декларації.

Освіта

Після школи спершу навчався в Борщівському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства (1985-1989 роки).

Згодом, відслуживши в армії та трохи попрацювавши, здобув вищу освіту в Тернопільській академії народного господарства (за спеціальністю економіст).

У 2002 році Степан Гладун пішов на навчання до Львівського коледжу комунального господарства (спеціальність: технік газового господарства)

Сім'я

Має дружину Світлану Володимирівну, яка займається підприємницькою діяльністю. Пара виховує сина Володимира, який теж працює на підприємстві матері.

У декларації мер також згадує матір – Галину Михайлівну. Вона пенсіонерка.

Кар'єра

Відслуживши в армії, Степан Гладун у 1991 році влаштувався слюсарем-ремонтником на Хоростківському цукровому заводі.

Згодом, здобувши вищу освіту, Степан працював майстром будівельно-монтажної дільниці ВАТ «Гусятингаз».

Протягом 2004-2011 років займався приватною підприємницькою діяльністю, після чого ще чотири роки очолював МКП «Комунальник».

У 2015 році обраний мером міста Хоростків. Через два роки очолив об'єднану територіальну громаду.

Компромат

Мера Хоросткова Степана Гладуна вважають скандальним посадовцем. Так, у 2018 році ЗМІ писали, що пан Гладун сприяє безробіттю у Хоросткові, намагаючись прийняти в міській раді незаконні рішення.

Йдеться про передачу землі, яку орендує підприємство «Глобал Фід», іншому підприємству «Буд М», яке, до речі, є банкрутом, тож сплачувати податки, очевидно, не зможе. 

На підприємстві «Глобал Фід» працюють місцеві жителі, крім того, воно планувала розширення, тож з'явилися б нові робочі місця. Але, на думку мера, передача землі підприємству-банкруту – це правильне і законне рішення.

ЗМІ також відзначають, що депутати неодноразово голосували проти цього рішення, але мер і далі наполегливо виносив питання на голосування.

Як повідомляє Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем», Степан Гладун підозрюється в порушенні законодавства в сфері державних закупівель.

Суть правопорушення в тому, що Степан Гладун як Хоростківський міський голова  підписав у січні 2018 року договір на поставку природного газу з ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП» на суму  2 мільйони 893 тисячі 285 грн. Згодом було укладено чотири додаткові угоди про збільшення ціни без належного доведення коливання ціни на ринку.

Та й це ще не всі негаразди, пов'язані з паном Гладуном. Так, у 2018 році ЗМІ також повідомили про те, що він краде ліс у громади.

За вказівкою мера комунальники тихцем вирізали дерева в урочищі «Дубина», і дерева ці, між іншим, були не старі, а зовсім здорові. Потім комунальники вивозили ліс у невідомому напрямку.

Декларація

Згідно з декларацією, поданою в 2019 році, Гладун Степан Васильович має у Хоросткові приміщення складу кормів площею 501.4 м2 та земельну ділянку на 6 000 м2. 

На його дружину, сина та матір записано житловий будинок (78.6 м2), дві земельні ділянки загальною площею 2 500‬ м2 в Карашинцях, кафе-бар на 265.9 м2 та п'ять земельних ділянок загальною площею 3 478‬ м2 у Хоросткові.

У Хоросткові подружжя також будує житло – приватний будинок на 214 м2. Також будується приміщення гаражів на 560.1 м2.

У гаражі Гладуни мають що поставити. Вони користуються трьома автівками: MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2008 року випуску, AUDI Q7 2008 року випуску та volkswagen cc 2011 року. Також Степан Васильович має причіп. 

Дружина мера Світлана Володимирівна має 100% корпоративних прав у підприємстві «Альянс», вона ж є і кінцевим бенефіціарним власником цього підприємства.

За рік пан Степан заробив 244 тисячі 199 гривень, його дружина – 633 тисячі 13 гривень (від підприємницької діяльності), син – 16 тисяч 569 гривень (працює на підприємстві матері). Вказав мер і пенсію матері в розмірі 19 тисяч 820 гривень.

Із заощаджень Степан Гладун має 250 тисяч гривень готівкою, дружина – 300 тисяч, мати – 200 тисяч гривень готівкою.

Посилання

Особиста сторінка мера Степана Гладуна в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=rkJuexQ5G7Y

Дата народження
15 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі