Дата народження
19 грудня 1974
Країна
Росія
Соцмережі

Актор, гуморист, телеведучий

Дата народження: 19.12.1974 р.

Рідне місто: Надим (Тюменська область, Росія)

Степан Казанін - творчий псевдонім артиста. Його справжнє ім'я - Сергій Юрійович Казанін.

Будучи школярем, Степан Казанін захопився КВК. У підсумку він створив свою команду. Здобувши середню освіту, юнак вступив на факультет інженера-електромеханіка до Тамбовського інституту хімічного машинобудування. Паралельно Степан Казанін продовжував грати в КВК.

Його творчий псевдонім виник, коли хлопець навчався на першому курсі. Як пізніше згадував артист, однокурсники ніяк не могли запам'ятати, що його звуть Сергієм. Тоді, від роздратування і жартома, хлопець нагадав, що його звуть Степаном. Це ім'я всі швидко запам'ятали. З того часу тільки родичі називають його Сергієм.

Після служби в армії Степан Казанін переїхав в Україну. Там він вступив до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на економічний факультет.

Навчання та армія не відволікали його від творчості. З 1993-го року Степан Казанін виступав в команді КВК «Тамбовские волки». Після він перейшов в колектив «Тапкины дети», а потім - в команду «Незолотая молодежь».

Також Степан Казанін працював журналістом і оператором. Команда, в якій він творив, виграла статуетку «Тефі» за сюжет про рідний край.

На київській лізі КВК Степан Казанін познайомився з учасниками колективу «95-й квартал». Незабаром Стьопа увійшов до його складу.

Крім телешоу і кінокартин від «Студії Квартал 95», Степан Казанін співпрацює з багатьма іншими проектами. Він був ведучим ранкового телешоу «Підйом» («Новий канал») і кулінарної програми «Смакуемо!». Артист бере участь у багатьох розважальних програмах, таких як «Суперінтуїцїя», «Що? Де? Коли?» та «Вишка».

Особисте життя

У 1993-му році Степан одружився зі своєю коханою Наталією. Його дружина є дизайнером.

У 1998-му році в родині народився первісток. Сина назвали Степаном. У 2010-му році на світ з'явилася друга дитина - син Петро.

Варто зазначити, що артисти «Студії Квартал 95» охоче проводять спільну відпустку. У такі подорожі вони беруть із собою свої сім'ї.

Скандал

У 2018-му році Степан Казанін не упустив шанс пожартувати над новим захопленням свого «квартального» колеги Володимира Зеленського. Він зняв відеозвернення, на якому продемонстрував свої рельєфні груди та кубики спортивного пресу. Щоправда, м'язисті форми виявилися гумовою накладкою.

Статок

Прибутки актора не підраховані пресою.

Дата народження
19 грудня 1974
Країна
Росія
Соцмережі