Дата народження
27 серпня 1983
Країна
Киргизія
Соцмережі

Сусана Джамаладінова

Народна артистка України, співачка, актриса

Дата народження: 27.08. 1983 р

Рідне місто: Ош (Киргизія)

Справжнє ім'я співачки - Сусана Алімівна Джамаладінова. Артистка має кримсько-татарсько-вірменське походження. У 1989-му році родина залишає Киргизію і селиться в Криму. Дитинство Джамали пройшло в селі Малоріченське.

З ранніх років майбутня зірка одержима музикою. В 9 років вона записала 12 дитячих і кримсько-татарських пісень. Захоплення музикою не закінчилося на завершенні музичної школи, де Джамала опанувала фортепіано. Після співачка вступила в Сімферопольське музичне училище ім. П. І. Чайковського. Профільну освіту вона продовжила за класом оперного вокалу в Київській Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського. Підсумком її навчання став червоний диплом. Джамала планувала присвятити свою творчість класичній музиці. Її мрія бушувала на сцені Міланської опери La Scala. Під час навчання Джамала брала участь у багатьох вітчизняних і зарубіжних вокальних конкурсах.

У 2001-му році Джамала увійшла до складу жіночого акапельного квінтету «Beauty Band». Разом з цим колективом співачка виступила на «Do # Dж junior». Саме там її помітила хореограф Олена Коляденко, яка запропонувала Джамалі роль в мюзиклі «Па». Згодом Олена Коляденко стала першим продюсером співачки.

Незважаючи на деякі успіхи в шоу-бізнесі, співачка мала намір отримати роботу в одному із західних оперних театрів. Джамалі пропонували пройти стажування в La Scala, вона також претендувала на місце в Цюріхській опері. Її плани сплутав конкурс «Нова хвиля-2009». Участь у події принесла співачці незвичайний псевдонім, перемогу і популярність. Так почалася її естрадна кар'єра. У 2010-му році співачка отримала нагороду «Кумир українців».

Незважаючи на активну діяльність в шоу-бізі, Джамала встигла реалізувати свою мрію, зігравши в опері. Їй дісталися ролі в п'єсі «Іспанський час» (Моріс Равель) і в постановці Василя Бархатова за мотивами бондіани.

12-го квітня 2011-го року пройшов перший сольний концерт Джамали. Трохи пізніше керівництво UEFA запропонувало співачці написати трек для Євро-2012. 2-го грудня 2011-го року була презентована пісня «Goal» у виконанні Джамали.

У 2014-му році співачка знялася у фільмі «Поводир». У тому ж році Джамала отримала роль гусениці в телемюзиклі «Аліса в країні чудес».

У 2016-му році Джамала представила Україну на Євробаченні. З піснею «1944» вона посіла перше місце.

26-го травня того ж року співачка отримала звання почесного жителя Києва.

У березні 2017 Джамала стала обличчям компанії «Oriflame». У травні того ж року Укрпошта випустила марку з фотографією Джамали.

Творча діяльність співачки не виключила час на благодійність. У 2013-му році вона взяла участь в кампанії «MTV Exit» з протидії торгівлі людьми.

Особисте життя

Співачка приховує події з особистого життя. Проте, у вересні 2016-го року Джамала розповіла пресі про свого обранця - Сеіт-Бекіра Сулейманова. 26-го квітня 2017 го року співачка вступила з ним в шлюб. Весілля пройшло в Ісламському центрі (Київ).

27-го березня 2018 го року на світ з'явився син Джамали. Батьки назвали первістка Еміром-Рахманом.

Скандали

Восени 2010-го року Джамала взяла участь в національному відборі на конкурс «Євробачення».

Вона здобула перемогу в першому півфіналі, але фінал приніс їй третє місце. Перемогу отримала Міка Ньютон. Підсумки глядацьких голосувань обурили суспільство. Організаторів запідозрили в підтасовуванні результатів. Причиною послужив факт, що за Міку Ньютон було відправлено 29 тис. повідомлень з 1996-ти телефонних номерів, Джамалу підтримали понад 10 тис. повідомлень з 6365-ти номерів. Підозрілими також виявилися результати онлайн-голосування. НТКУ - представники організаторів в Україні запропонували провести повторне голосування. Джамала відмовилася, оскільки поставила під сумнів прозорість відбіркового процесу.

Статок та джерела прибутків

За деякими даними, в 2017-му році гонорар Джамали за виступ на корпоративі становить 20 тис. - 25 тис. євро.

Дата народження
27 серпня 1983
Країна
Киргизія
Соцмережі