Країна
Україна
Соцмережі
547

Світлана Кушнір

Політичний експерт, блогер

Біографія

Святкує свій день народження 29 грудня. Киянка. Жила в центрі столиці, проте через повторювані протестні рухи, вигуки, підозрілі компанії, а часом навіть постріли була змушена переїхати на Лівий берег міста.

Кар'єра

Працювала в "Інституті практичної політики".

З 1998 року засновує «Студію комунікацій Politlab» і виступає в ролі її директора.

У 2012 році виступила одним з організаторів політичного форуму "Вибори-2012". Завданням форуму було вироблення єдиних правил гри для ринку політичних консультацій. На думку Світлани Кушнір, українське законодавство необхідно доповнити регуляторними актами для діяльності соціологічних і політологічних дослідницьких компаній, організувати профспілку. Прикладом може послужити організація правил роботи подібних фірм у Російській Федерації.

Досягнення

За повідомленнями політолога на своїй сторінці Facebook стежать близько 5 000 читачів.

Виступає з коментарями і великими статтями з важливих для країни політичних приводів.

Чутки і скандали

У 2010 році під час виборів мера Харкова компанія Світлани Кушнір публікувала позитивні рейтинги для одного з кандидатів - Наталії Королевської - при цьому не наводячи статистики і даних досліджень. Така поведінка була розцінена аналітиками як замовна.

Статки і джерела доходів

Більше 20 років обіймає посаду креативного директора компанії, що займається політичними і соціологічними дослідженнями. Про інші джерела доходу не повідомляється, проте, за її ж словами, «ринок політконсалтингу - це ринок "чорних"доходів» («Деловая столица», 2013 р.).

Особисте життя і сім'я

Виховує сина Давида і дочку Майю. Син захоплюється малюванням, його ескізи Світлана Кушнір використовує як ілюстрації до своїх статей.

Чоловік не фігурує ні в повідомленнях, ні в профілях, ні на фотографіях особистої сторінки в мережі.

Позначає як брата Юрія Кушніра та як сестру Наталію Василенко.

За віросповіданням - християнка.

Фото і відео

Світлина від Світлани Кушнір.

https://ua.112.ua/video/svitlana-kushnir-politychnyi-ekspert-hostia-112-ukraina-24042018-267838.htmlКраїна
Україна
Соцмережі