Дата народження
18 жовтня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
48

Світлана Лобода

Заслужена артистка України, співачка, автор пісень, телеведуча

Дата народження: 18.10.1982 р

Рідне місто: Київ

Світлана Лобода з ранніх років грунтовно захопилася музикою. Любов до цього виду мистецтва їй частково прищепила бабуся Людмила Лобода, в минулому оперна співачка.

Закінчивши музичну школу по класу фортепіано, диригування та академічного вокалу, Світлана вступила в Київську естрадно-циркову академію на відділення естрадного вокалу. У цей період вона стає учасницею групи «Капучіно». Оскільки протягом кількох місяців колектив не виступав, заповзятлива співачка почала паралельно вести сольну діяльність. Вона співала в нічних клубах під псевдонімом Alicia Gorn. З цієї чи іншої причини незабаром Лобода покинула колектив. Але розлука з творчістю була недовгою. Наступним проектом Світлани Лободи став мюзикл «Екватор», в якому вона зіграла прекрасну дикунку Мірану.

28-го грудня 2003 року Світлана зібрала свою групу, яка отримала назву «Кетч». Весна наступного року стала поворотним пунктом в кар'єрі співачки. Вона увійшла до складу тріо «ВІА Гра». Але у вересні того ж року Світлана Лобода покинула колектив, а в грудні записала перший сольний сингл.

У 2006-му році активна сольна діяльність співачки доповнилася новим проектом. Світлана Лобода стала ведучою телепрограми «Шоу-манія», що виходила на «Новому каналі». Рік по тому їй запропонували посаду ведучої проекту «Міс СНД» на телеканалі ТЕТ.

У 2008-му році співачка взялася за створення колекції молодіжного одягу «F*ck the macho».

У 2009-му році Світлана представила Україну на Євробаченні, зайнявши 12-е місце. Її виступ викликав суперечливі відгуки.

Пісня «What about U» увійшла в офіційний трек-лист футбольного чемпіонату Євро-2012.

За даними дослідження «Яндекс» (грудень 2015 р.) Світлана Лобода стала найпопулярнішою жінкою в Україні.

Особисте життя

Першим цивільним чоловіком Світлани став уродженець Львова Цар (Онищак) Андрій Петрович - танцюрист, хореограф, співак і DJ. Чоловік зірки працював з її балетом.

9-го квітня 2011-го року на світ з'явилася дочка Євангеліна.

У 2014-му році співачка заявила про розрив відносин.

24-го травня 2018-го року в Лос-Анжелесі народилася друга дочка Світлани. Ім'я дівчинки, як і ім'я батька, поки не розголошується.

Скандали

У 2005-му році кліп «Ти не забудешь» (ремейк на французьку композицію Kelly Joyce «Vivre La Via») був знятий з ефіру. Причиною послужили претензії з боку Комісії моралі. На думку її представників, відео носить надмірно відвертий характер.

У 2009-му році Світлана Лобода постала на відкритті Євробачення в досить яскравому образі. Співачка була обмотана бинтами, на її тілі виднілися садна та побої. Таким чином Світлана мала намір привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім'ях. Її акцію підтримала французька конкурсантка Патрісія Каас.

З 2014-го року Світлана Лобода страждає від нападів радикально налаштованих активістів. Її концерти часто супроводжуються акціями протесту і провокаціями. Причиною послужила бурхлива творча діяльність в Росії.

Статок і джерела прибутків

У 2017-му році Світлана стала найбільш затребуваною співачкою в Україні та Росії. За підсумками того року її прибутки склали 4,5 мільйони USD. За деякими даними, виступ Світлани на корпоративі обходиться приблизно в 10 тис. USD.

Додатковим джерелом прибутків співачки слугує власна лінія одягу. Як повідомляють в ЗМІ, перша колекція принесла Світлані понад 50 тис. USD.

Дата народження
18 жовтня 1982
Країна
Україна
Соцмережі