Дата народження
26 липня 1990
Країна
Україна
Соц.мережі
Світлана Тарабарова

Співачка, автор пісень

Дата народження: 26.07.1990 р.

Рідне місто: Херсон

У дитинстві Світлана Тарабарова мріяла стати водієм. Але ця мрія була приречена. Тяга до музики перемогла над любов'ю до автомобілів. Навчаючись в школі, Світлана Тарабарова також займалася музикою і вчилася танцювати.

У 13 років вона увійшла до складу танцювальної групи «Оазис». Закінчивши школу, дівчина подалася до Києва. Там вона вступила в академію естрадно-циркових мистецтв.

У 2008-му році Світлана Тарабарова почала професійну кар'єру співачки. Тоді вона взяла участь в телепроекті «Фабрика зірок». На цьому шоу дівчина виступала під псевдонімом Аліса Тарабарова. Співачці вдалося швидко підкорити серця глядачів, і завоювати прихильність суддів. Аліса Тарабарова отримала особливу підтримку від зіркової співачки Наталії Могилевської, яка згодом стала її продюсером. Підсумком старань Аліси на «Фабриці зірок» стало друге місце.

Після шоу Світлана Тарабарова увійшла до складу жіночого гурту «Real O». У ньому вона співала 4 роки.

У 2012-му році Світлана Тарабарова почала сольну діяльність. Разом з тим співачка відмовилася від псевдоніма.

Через 2 роки вона випустила свій перший сольний альбом. Платівка отримала назву «Мир всім».

У 2016-му році Світлана Тарабарова мала намір представити Україну на конкурсі «Євробачення». Але пройти національний відбір їй не вдалося.

Особисте життя

Світлана Тарабарова зустрічалася з сином Нестора Шуфрича. Але до весілля їхні стосунки не дотягли. Співачка відзначає, що її колишні бойфренди частіше дивилися в дзеркало, ніж вона. Чоловік співачки значно відрізняється від таких типів.

По-старомодному галантний Олексій Бондар підкорив серце рудоволосої бестії. Чоловік Світлани старший від неї на 14 років.

У жовтні 2016-го року закохані одружилися.

У 2018-му році співачка повідомила журналістам про свою вагітність.

Скандали

У 2012-му році, коли Світлана Тарабарова почала сольну кар'єру, вона відмовилася від свого колишнього псевдоніма. Її менеджери уважно стежили за публікаціями в ЗМІ та просили журналістів міняти Алісу на Світлану. Співачка також поміняла свої сторінки в соцмережах. Причину такої поведінки ніхто не пояснив. Журналісти запідозрили, що колишній продюсер зірки Наталія Могилевська заборонила дівчині користуватися ім'ям, яке вона розкрутила.

Варто відзначити, що після відходу Аліси з «Real O» гурт розпався. Відхід співачки супроводжувався скандалами. Наталя Могилевська наполягала на тому, що Світлана не має права розривати контракт і працювати сольно. У пресі швидко звинуватили співачку в розпаді популярного колективу. Поповзли чутки, що руда всіх підставила.

Статок

У 2011 році гонорар «Real O» за виступ на корпоративі становив 5 тис. USD.

Дата народження
26 липня 1990
Країна
Україна
Соц.мережі