Дата народження
08 травня 1997
Країна
Україна
Соцмережі

Український музикант. Справжнє імя Кирило Незборецький. Популярність прийшла до нього у 2017 році після виходу пісні "Ламбада". 

Дата народження: 08.05.1997 р.

Рідне місто: Чернівці

T-Fest – своєрідний сценічний псевдонім. За ним приховується Кирило Ігорович Незборецький.

Майбутній репер народився у родині лікаря і бізнес-леді. З ранніх років він захоплювався музикою. Так Кирило вступив до музичної школи. Хлопчик освоював гру на фортепіано й ударних. Закінчити її Кирилу так і не вдалося. Причиною послужило несподіване захоплення хіп-хопом. У підлітковому віці його захопила творчість Schokkа.

У 2012-му році T-Fest і Schokk_YA випустили спільний трек «Гори со мной».

У 2014-му році Кирило змінив звучання своєї музики. Так з'явився трек «T-Fest – правда».

У 2016-му році T-Fest заявив про перезавантаження своєї творчості. На честь цієї події була випущена пісня «t-fest – перезагрузка». Через місяць у мережі з'явився дебютний кліп Кирила на трек «Мама разрешила». Потім T-Fest став активніше працювати над своїм мистецтвом, вражаючи фанів безліччю нових робіт. Активність Кирила привертає все більшу кількість публіки. Все більше число музичних видань стало писати про молодого репера T-Fest.

Через деякий час хлопець записав спільний трек з зіркою реп-сцени Скриптонітом.

У 2017-му році T-Fest випустив дебютний альбом. Платівка отримала назву «0372». У цьому ж році український репер T-Fest почав співпрацювати з російським лейблом «Gazgolder». З того моменту артист став гастролювати по Росії та Україні.

У 2018-му році T-Fest випустив спільний трек із зірквим репером Бастою. Пісня отримала назву «Скандал».

Варто відзначити, що T-Fest не любить, коли його називають репером. Зовнішній образ артиста також далекий від репу. Хлопець зазначає, що не любить сковувати себе рамками будь-якого стилю. Лаконічні кросівки і вузькі джинси він вважає за краще поєднувати з рок-атрибутикою, хоча не відноситься до метал-хедів. Мабуть, у когось такий хлопець викликає розрив шаблонів, а у когось – розрив мозку.

Особисте життя

T-Fest не розповідає журналістам про своє особисте життя. Відомо, що хлопець перебував у романтичних стосунках. У нього був тривалий роман з дівчиною, про яку журналістам так і не вдалося дізнатися. У 2016-му році пара розлучилася.

Скандали

Складно впіймати на скандалі людину, яка записала пісню «Скандал» зі скандальним російським репером Бастою. Пісня користується великою популярністю. У ній репери пропонують своїм подругам влаштувати скандал. У музиці відчуваєте атмосфера втоми і винесеного мозку.

Статок

Доходи Кирила поки не підраховані пресою. Очевидно, у хлопця все ще попереду.

Дата народження
08 травня 1997
Країна
Україна
Соцмережі