рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
12 липня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі

Тамріко Шолі

Письменниця, дослідник, журналіст і блогер. У facebook Тамріко Шолі пише про книжки, міста, психологію, а також про еміграцію.

Біографія

Народилася Тамріко Шолі в 1986 році. Мама - українка з Луганська, вчителька української мови. Батько - родом з Грузії, куди сім'я переїхала в 1989-му. Повернулися в Луганськ через три роки. У віці 14 років приїхала з родиною до Києва (2000 рік).

Закінчивши школу вступила в Київський національний торговельно-економічний університет, який закінчила з дипломом магістра права.

У 2013 році на запрошення старшої сестри приїхала до Німеччини, де живе до цього дня. Закінчила курси підвищення рівня німецької мови.

Кар'єра

Свій перший гонорар за статтю Тамріко Шолі отримала в 2006 р, у віці 22 років.

З 2011 до 2012 року шеф-редактор «Edipresse Ukraine» (Едіпресс Україна)

У 2013 - 2014 рр.  працює в «Ask Online Media», головним редактором Woman.ua, mama.ua

Досягнення

Автор кількох книг. Перша побачила світ у 2012 році. Вона носить назву «Всередині чоловіка» і складається з понад 200 окремих історій реальних героїв. Зібрані воєдино думки і розповіді про різні життєві ситуації представляють тривимірну картину світу очима дуже несхожих чоловіків. У них різні професії, рівень достатку і світогляд.

У 2014 видала книгу «Всередині жінки». Історії різних жінок про закоханість, помилки і навіть випадки сексуального насильства. Книга є роздумом над нормами і пристойністю, над емоціями і реакціями.

2016 рік ознаменувався виходом книги «Здрастуй я», в якій автор наводить діаметрально протилежні, але тим не менш реальні рецепти жіночого щастя.

Після більш ніж чотирьох років в новій країні Тамріко Шолі описала свій досвід в новій книзі «Хочу додому. Вісім уроків життя за три роки в чужій країні».

Чутки і скандали

Першу книгу надрукувала за свої гроші, тиражем в 500 екземплярів. Оформляти і вичитувати перед друком допомагали подруги - грошей на підготовку перед друком вже не залишилося. Для залучення до книги аудиторії проводила безкоштовні лекції на тему міжстатевих відносин, де давала читати свої книги.

За своє життя Тамріко Шолі встигла пожити в 3 країнах (Україна, Грузія, Німеччина).

Одного разу цілий рік не їла м'яса.

Статки і джерела доходів

Як письменниця отримує гонорари за видання своїх книг.

Особисте життя і сім'я

Незаміжня. Про серйозні стосунки Тамріко Шолі невідомо. У 2017 остаточно переїхала до Франкфурту (Германія). Є рідна сестра - Софія Шошіашвілі, яка також живе в Німеччині (Вісбаден).

Фото і відео

Світлина від Tamriko Sholi.

https://conferences.tochka.net/ua/2565-tamriko-sholi-v-gostyakh-u-tochkanet/Дата народження
12 липня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі