Країна
Україна
Соцмережі

Тарас Барщовський

Біографія

Народився бізнесмен в 1972 році в одному з селищ Львівщини. Відслуживши в армії (в спецвійськах), він вступив до Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Кар'єра

Після вузу якийсь час працював фрезеровщиком на заводі.

Незабаром залишив найману працю і зайнявся підприємництвом. Спочатку продавав сірники і насипний перець. Потім почав їздити в Польщу, де в 1995 році відкрив невеликий продуктовий магазин. Через кілька років зайнявся перевезенням наливних харчових вантажів.

Бізнес з переробки фруктів розпочав у 2003 році.

Майже через 10 років (наприкінець 2012-го) об'єднав усі свої активи (на той час він був власником заводу з виробництва концентрату, транспортної компанії і великих площ садів) в єдиний холдинг "T.B.Fruit".

У 2013 Барщовський відкрив новий завод з переробки фруктів у Польщі.

Досягнення

Тарас Барщовський - успішний український бізнесмен, власник найбільшого підприємства в сфері харчової промисловості T.B.Fruit. Йому належать торгові марки "Т.Б. Сад", "Яблуневий Дар", "Т.B. Fruit Poland", "T.B. Fruit SRL", "Galicia", "Filvarok".

Чутки і скандали

Власник холдингу T.B.Fruit не тільки пересувається на особистому вертольоті, але і на новому великому літаку, який він недавно купив замість старого. Про це він розповів журналістам BIG MONEY у своєму інтерв'ю. Пояснює Тарас Барщовський таку розкіш тим, що йому часто потрібно відвідувати свої "володіння". І хоча бізнесмен каже, що через Атлантику йому літати "дуже дорого", користується він виключно бізнес-класом.

Кажуть, холдинг "T.B. Fruit" має намір до кінця цього року запустити в Грузії виробництво мандаринових соків потужністю в 50-60 тисяч тонн. Сума інвестицій складе 3-5 мільйонів євро. Про це повідомило видання "Інтерфакс-Україна". Мандарини бізнесмен планує перероблятися в Грузії, а в Україну завозити вже для розливу під ТМ "Galicia".

Статки і джерела доходів

На 2018 рік статки Тараса Барщовський оцінені експертами в 101 мільйонів доларів (за версією бізнес-журналу Forbes).

Особисте життя і сім'я

Бізнесмен одружений, має двох дітей.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=NQyRx-kQHAI

Країна
Україна
Соцмережі