Дата народження
21 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Український співак, рок-музикант і композитор, вокаліст гурту «Плач Єремії» та автор її пісень, Народний артист України (2017), заслужений артист України. За свою кар'єру написав понад 100 пісень, видав 11 альбомів і написав увертюру для опери «Крайслер-Імперіал». Син поета Григорія Чубая. Одружений.

Дата народження: 21.06.1970 р

Рідне місто: Львів

Тарас народився в сім'ї поета Грицька Чубая. Через гоніння з боку влади, батько майбутнього музиканта не міг знайти роботу, тому багато часу проводив з сином. Так Григорій справив сильний вплив на Тараса.

З дитинства він виявляв любов до мистецтва. З ранніх років він навчався в музичній школі. Здобувши середню освіту, Тарас Чубай вступив до консерваторії. Там він навчався по класу альта. Навчання він поєднував з вільною творчістю. Будучи студентом, Тарас Чубай грав у театрі «Не журись».

У 1990-му році Тарас Чубай разом зі своїм приятелем бас-гітаристом Всеволодом Дячишиним створив рок-групу «Плач Єремії». Варто відзначити, що обидва музиканти почали грати разом ще за кілька років до появи цього колективу. Тарас і Всеволод співпрацювали з 1985-го року. Тоді музиканти грали в складі групи «Циклон».

У 1991-му році група «Плач Єремії» «засвітилася» на престижному фестивалі «Червона Рута». Колектив посів друге місце. Першість журі нікому не присудило. У 1993-му році «Плач Єремії» випустив дебютний альбом. Платівка отримала назву «Двері, котрі дійсно є».

Незабаром група стала культовою на Заході України. Її трек «Вона» був визнаний кращим хітом останніх 25-ти років.

У 1999-му році Тарас переїхав до Києва, щоб одружитися зі своєю коханою Ольгою. Пізніше він записав два альбоми з групою «Скрябін».

Тарас Чубай також почав розвивати сольну творчість. Незабаром з'явився альбом «Світло і сповідь». У 2003-му році Чубай дав сольний концерт, на якому виступив разом із симфонічним оркестром і групою «Плач Єремії».

Паралельно рокер будував кар'єру телеведучого. У 2008-му році він з'явився на екранах зі своєю авторською програмою «Живий звук» ( «Новий канал»).

У вільний час Тарас і його дружина Ольга влаштовують домашні концерти для дітей. Тарас грає на альті, а його дружина акомпонує на фортепіано. Рокер віддає перевагу творам І. С. Баха.

Особисте життя

Тарас Чубай перебуває у шлюбі. Зі своєю дружиною Ольгою Чубай він почав спільне життя в 1999-му році. Пара познайомилася на рок-концерті гурту «Плач Єремії». Оля є уродженкою Донбасу і музичним критиком за освітою.

У 2006-му році у подружжя народилася дочка. Батьки назвали її Меланією. Тарас був присутній на пологах і сам перерізав пуповину.

У 2007-му році родина знову поповнилася. На світ з'явилася дочка Іванка.

У 2010-му році у Тараса та Олі народився син.

Статок

Станом на 2011 рік виступ гурту  «Плач Єремії» на корпоративах обходився в 3000 євро.

Дата народження
21 червня 1970
Країна
Україна
Соцмережі