Дата народження
17 серпня 1976
Країна
Україна
Соц.мережі
Тарас Дунас

Український правник, державний радник юстиції 3 класу, військовий прокурор Західного регіону України, прокурор Миколаївської області (2017 рік). 

Біографія

Тарас Омелянович Дунас народився 17 серпня 1976 в місті Городок Львівської області. Вища освіта - юридична. Кандидат юридичних наук.

Кар'єра

Після закінчення Львівського державного університету імені Івана Франка Тарас Дунас прийшов на роботу в прокуратуру. За 20 років пройшов шлях від стажера-помічника прокурора до керівника обласного управління.

Досягнення

З 2014 по 2016 роки працював у Генеральній прокуратурі.

З 1 липня 2016 року - голова обласної прокуратури Миколаївської області.

Чутки і скандали

Сім'я Дунас неофіційно заправляє всіма справами в рідному для чиновника Городку. Тут у родичів прокурора Миколаївської області кілька приватних фірм, батько – депутат районної ради, а ще одна родичка  Оксана є головою районної ради Городка. У 2016 році старший Дунас потрапив у серйозну ДТП, в результаті якої загинула людина. Справу про аварію, за словами правозахисників, «зам'яли» завдяки синові-прокурору.

Фірма «АГРОШЛЯХБУД-32», яка належить родині Дунас, єдиний учасник і, відповідно, постійний переможець тендерів на ремонт доріг у Городецькому районі.

Статки і джерела доходів

У 2018 році чиновник задекларував дві земельні ділянки і садовий будинок у Львові. Чиновник із дружиною і двома дітьми володіє квартирою у Львові. Тарас Дунас володіє двома автомобілями.

У Миколаєві прокурор області своєї нерухомості не має. Згідно з декларацією, він живе в гуртожитку.

Основним джерелом доходів чиновника є зарплата в Генеральній прокуратурі – 200 тисяч гривень і в обласній прокуратурі – 183 тисяч гривень.

Грошей на банківських рахунках і готівкою, згідно з декларацією, у чиновника немає.

У подружжя Тараса Дунаса у володінні ділянка землі, недобудований житловий будинок у Львівській області, а також квартира у Львові, автомобіль Toyota Yaris. Зарплата – 17,5 тисячі гривень.

Особисте життя і сім'я

Тарас Дунас любить полювання і риболовлю. Чиновник входить в громадську організацію «Українське товариство мисливців і рибалок»

Тарас Дунас одружений. Дружину звуть Оксана, працює у Львівському університеті. У чиновника двоє дітей: дочка Юстина і син Ігор.

Фото і відео


Дата народження
17 серпня 1976
Країна
Україна
Соц.мережі