Дата народження
10 грудня 1964
Країна
Україна
Соцмережі
245

Таїсія Повалій

Народна артистка України, народна артистка Інгушетії, співачка, поетеса, політичний діяч

Дата народження: 10.12.1964 р.

Рідне місто: село Шамраївка (Київська область)

У дівоцтві популярна співачка носила прізвище Гирявець.

Коли Таї виповнилося 15 років, вона поїхала до столиці на навчання. Там вона вступила до Київського музичного училища ім. Р. Глієра.

У 1984-му році співачка-початківець отримує роботу в Київському мюзик-холі. Через шість років вона переходить на сольну кар'єру. Початком її сольної творчості стали перемоги на різних фестивалях. Всі ці події зумовили стрімкий зліт співачки в українському шоу-бізнесі. У 1994-му році Таїсія Повалій визнана кращою співачкою України на церемонії «Нові зірки старого року». Через рік популярна виконавиця випустила свій перший альбом «Панно кохання».

На початку 2000-х рр. українська зірка знімається у новорічних мюзиклах разом з російськими співаками. Це приносить їй славу і популярність в країнах СНД. Незабаром Таїсія Повалій починає активно співпрацювати із зірками російської поп-сцени. Вона записує пісні з такими знаменитостями, як Микола Басков та Стас Михайлов.

28-го травня 2011-го року Алея зірок на Хрещатику поповнилася новою зіркою. Нею стала Таїсія Повалій.

У 2012-му році співачка обрана народним депутатом України. Політичні повноваження вона склала в 2014-му році.

Особисте життя

У 1982-му році Таїсія вийшла заміж за Володимира Повалія, музиканта-клавішника. Разом з нею він працював в Київському мюзик-холі. 28-го червня 1983 року на світ з'явився їхній спільний син Денис. У 1993-му році пара розлучилася.

Таїсія недовго тужила і в грудні того ж року уклала шлюб зі своїм продюсером Ігорем Ліхутою.

Скандали

У 2018-му році чоловік Таїсії Повалій Ігор Ліхута розповів в інтерв'ю російському виданню, що його сім'я піддається цькуванню. Причиною послужила діяльність співачки на території Росії. Крім того, в пресі з'явилася плітка, ніби Народна артистка України переїхала жити до Росії. Чоловік Таїсії зазначив, що їхня сім'я проживає в Україні та залишати Батьківщину не планує. Проте, на вищеописаних підставах радикальні активісти намагаються перешкодити її концертній діяльності в Україні.

Статок

У 2010-му році Таїсія Повалій увійшла в трійку найуспішніших зірок української естради та в топ-20 кращих російських виконавців. Її тодішній прибуток склав 2 млн 720 тис. USD.

Додаткові прибутки співачці приносить її власний салон краси.

Дата народження
10 грудня 1964
Країна
Україна
Соцмережі