Дата народження
11 лютого 1980
Країна
Росія
Соцмережі

Тетяна Денисова

Денисова Тетяна Вікторівна

Хореограф, танцівниця, засновник і керівник танцювальної групи «JB ballet», телеведуча

Дата народження
: 11.02.1980 р.
Рідне місто:
не вказано, Калінінградська область (Росія)

Тетяна Денисова народилася в простій радянській сім'ї. Її батько був моряком, мати – вихователькою в дитсадку. Коли дівчинці виповнилося 2 роки, разом з батьками вона переїхала до Севастополя.
У 5 років Таня почала займатися художньою гімнастикою. У 10 років вона змінила це заняття на танці. Після Денисова вступила в Ленінградське хореографічне училище. Через сімейні обставини Тані довелося перервати навчання в Росії. Опановувати мистецтво танцю вона продовжила в Київському інституті культури. Там вона створила свою групу, в якій виступила в якості постановниці та танцівниці.
Пізніше дівчина стала викладачем в Київському естрадно-цирковому коледжі. Саме там її запримітили європейські агенти. Так Денисова переїхала до Німеччини разом зі своїм колективом «JB ballet».
У віці 27 років Тетяна Денисова завершила кар'єру танцівниці. Через 2 роки вона стала працювати хореографом-постановником на українських талант-шоу. Цю діяльність вона поєднує з роботою хореографа і постановника циркових номерів в декількох країнах Європи.
Тетяна Денисова виступала в якості судді на таких телешоу як: «Танцюють всі!» (Україна) і «Танці» (Росія).

Особисте життя

Першим чоловіком Тані був акробат Ілля Страхов. У 2009-му році у пари народився син Лев. Пізніше подружжя розлучилося.
У 2011-му році танцівниця вийшла заміж за співака Олександра Кривошапка. Цей шлюб проіснував три роки. Пізніше Тетяна повідомила, що воліла б ніколи не зустрічатися з цією людиною.
Після дуже непростого, романтичного і скандального шлюбу зі співаком Тетяна стала приховувати своє особисте життя. З чуток, вона вже перебуває у третьому шлюбі. Її новим обранцем став підприємець.

Скандали

У 2011-му році Тетяна Денисова поскаржилася, що інспектор ДАІ відібрав у неї водійські права. Як пізніше повідомили співробітники міліції, вони діяли відповідно до закону.
Близько другої години ночі даішники запримітили автомобіль «Honda Accord», який дуже дивно рухався дорогою. Машина їхала дуже повільно і часто зупинялася. Міліціонер затримав водія. Ним виявився Олександр Кривошапко в нетверезому стані. Артист відмовився від алкотесту, а замість прав пред'явив паспорт. Як він повідомив, права забув вдома.
Прямо на очах у поліцейського на місце водія пересіла нетвереза Тетяна Денисова. В ході подальших розглядів вона замкнула машину і відмовилася спілкуватися з правоохоронцями. Міліціонери відібрали у дівчини права. Танцівницю чекає суд.

З 2016-му році стало відомо, що Тетяна Денисова стане суддею на російському талант-шоу «Танці». Ця новина наскільки обурила українську громадськість. Але на цьому скандали, пов'язані з участю Тетяни в проекті, не скінчилися. В ході кожного випуску вона вступає в гарячу полеміку з іншим суддею проекту – Мігелем, який щедрий на образливі висловлювання.

У 2018-му році Тетяна Денисова загриміла в лікарню. Як вона повідомила на своїй Instagram-сторінці, медики госпіталізували її в передінсультному стані. До цього хореограф додала, що жаліти її не треба.
«Ідіть на х*й дрібними кроками», – написала вона.
Така заява викликала обурення підписників Тетяни. На їх критику хореограф відреагувала коротким відеозверненням:
«Спасибі всім, ви мене так підтримали та розважили! Ну, якщо кого і послала, то... Знаєте, характер кепський у мене», – повідомила Тетяна у своєму зверненні.
На відео хореограф виглядає дуже болісно. Складається враження, що їй дуже важко говорити.
Варто відзначити, що публіка дуже позитивно сприйняла послання Тетяни. Підписники побажали їй якнайшвидшого одужання і Божої благодаті.

Статок

У ЗМІ відсутня інформація про доходи Тетяни Денисової.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\15-18\17\Татьяна Денисова.jpg

Дата народження
11 лютого 1980
Країна
Росія
Соцмережі