Дата народження
11 липня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі

Український політик, народний депутат Верховної ради VII й VIII скликань, громадський діяч. Заміжня, виховує дитину.

Біографія

Тетяна Донець народилася в 1980 році в Дніпропетровську. Матір'ю політика є колишня народна депутатка Наталя Донець, а батьком - Анатолій Донець - засновник «ДОМ-Інвесту». Після школи вивчає право в Університеті ім. Т. Г. Шевченка. Також має диплом у галузі «Міжнародні економічні відносини».

Кар'єра

Тетяна Донець починає працювати в 1998 році помічником народного депутата. На початку 2000-х активно займається бізнесом. Донець керує готелем «Асторія» в рідному Дніпропетровську і «Арт енд Фешн». Понад вісім років є директором «Спектра-Б».
Стає політиком у середині 2000-х. Тетяна Донець потрапляє в київську міськраду від Блоку Юлії Тимошенко.

Досягнення

Вперше Тетяна Донець потрапляє в парламент у 2012 році. Представляє «Батьківщину». Активно працює над проблемами ВІЛ / СНІДу. Переобирається до Верховної Ради в 2014 році. У парламенті нового з'їзду балотується від «Народного Фронту».

Чутки й скандали

Тетяну Донець та членів її сім'ї тісно пов'язують з сумнозвісним колишнім прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком. Активи її сім'ї були зароблені в роки тісної співпраці з колишнім головою уряду, звинуваченим у багатомільярдних розкраданнях. Керувала колишніми активами чиновника-втікача - фірмою «Омега», готелем «Асторія», «Добробутом» та низкою інших.
Відкрито звинувачувалася в корупції і покриванні осіб, які розікрали кошти, виділені на будівництво клініки «Охматдит» у Києві.
Заявлялося, що Тетяна Донець замішана в злочинних схемах із закупівлі лікарських препаратів за завищеними цінами. Звинувачення стосуються періоду з 2012 по 2014 роки, коли нардеп очолювала Комітет з боротьби з ВІЛ-інфекцією.
Тетяну Донець відкрито називали депутаткою, яка лобіювала інтереси медичної «мафії» і її організаторів - братів Фісталь.
Звинувачувалася в «кнопкодавстві» і в любові до дизайнерських речей. Була помічена з сумками іменитих брендів, вартістю в кілька тисяч доларів і дуже дорогих ювелірних прикрасах.

Статки та джерела доходів

Тетяна Донець декларувала 36 мільйонів доходів, а також п'ять квартир і три авто преміум-класу. Крім того, нардеп володіє двома земельними ділянками. Кошти були отримані в якості заробітної плати, спадщини, дивідендів і доходів від відчуження майна. Також Тетяна Донець володіє 4,5 мільйонами гривень у банку. Є валютний вклад - 110 тисяч доларів. Володіє великими сумами готівки - 2,6 мільйона доларів, 180 тисяч євро і 325 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Тетяна Донець в 2016 році вийшла заміж за свого однопартійця - Дениса Дзензерського. Подружжя виховує дочку.

Дата народження
11 липня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі