Дата народження
04 вересня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Гуцу

Тетяна Гуцу - українська гімнастка, дворазова олімпійська чемпіонка. Перша українська спортсменка, на честь якої лунав український гімн на честь перемоги на Олімпійських іграх та перша з українських спортсменів, на честь якої піднімався український прапор на Олімпіаді. 

Біографія

Тетяна Гуцу - знаменита українська гімнастка. Народилася в 1976 році в Одесі. Із юних років займається спортом під керівництвом тренерів Тетяни Євдокимової і Віктора Дикого.

Кар'єра

Перший успіх чекає Тетяну Гуцу в 1992 році. Тоді юна гімнастка перемагає на Чемпіонаті Європи. За результатами тих змагань спортсменка виграє рекордну кількість медалей - 5, серед яких 3 золотих.

Украй успішними для спортсменки виявляються і Олімпійські ігри 1992 року. Тетяна Гуцу виграє дві золоті медалі в багатоборстві і командних змаганнях. Також отримує срібну медаль за виступи на брусах і бронзу за вільні вправи.

Вкрай результативним для Тетяни Гуцу виявляється і Чемпіонат світу. За результатами першості планети українська спортсменка виграє золоту і дві срібні медалі.

У 1993 році приймає рішення закінчити кар'єру і емігрує в США, де починає займатися тренерською роботою.

Досягнення

Тетяна Гуцу - одна з найбільш успішних гімнасток в історії України. Багаторазова чемпіонка України, світу, а також абсолютна Олімпійська чемпіонка. Є заслуженим майстром спорту СРСР.

Чутки і скандали

Тетяна Гуцу спровокувала гучний скандал у 2017 році, коли заявила в одній із соціальних мереж про те, що стала жертвою згвалтування. За словами чемпіонки, інцидент стався в 1991 році під час змагань в німецькому Штутгарті. Гуцу заявила, що її згвалтував партнер по команді - Віталій Щербо. На той момент гімнастці було 15 років. Чемпіонка заявила, що інцидент завдав їй психологічну травму і негативно вплинув на всю решту її життя.

Слова Гуцу намагалася спростувати її колега по команді Тетяна Торопова, яка заявила, що українку ніхто не ґвалтував, принаймні, в її присутності. Спортсменка заявила, що інцидент можна було оцінити як домагання, але не згвалтування.

Звинувачений у згвалтуванні Віталій Щербо подав на Гуцу в суд за наклеп і вимагає від української гімнастки вибачень і грошової компенсації.

Сттки  і джерела доходів

Тетяна Гуцу - забезпечена жінка. Її тренерська робота в США приносить їй кілька сотень тисяч доларів на рік. Досвід і знання олімпійської чемпіонки цінуються в Америці, і під її керівництвом в спорті з'явилося багато нових зірок гімнастики. Є засновником школи гімнастики в Новому Орлеані і Мічигані. Регулярно проводить семінари і майстер-класи, які приносять їй значні доходи.

Особисте життя і сім'я

Тетяна Гуцу кілька десятиліть мешкає в США і отримала американський паспорт. Ніколи не була заміжня. Має сина, якого народила в 2008 році.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watc


Дата народження
04 вересня 1976
Країна
Україна
Соцмережі