Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Ямпольська

Багато років працювала на молодіжну політику держави і в благодійних організаціях різного ступеня приналежності.

Біографія

Народилася в місті Херсоні. День народження святкує 21.10. Є сестра. Закінчила Харківський національний університет з дипломом історика.

Кар'єра

З 2008 року співпрацювала з політичною партією «Єдиний Центр» в якості прес-оглядача. Партію очолює Віктор Балога. До 2008 року партія носила назву «Партія приватної власності».

З 2016 року є літературним редактором інформаційно-політичного інтернет-проекту «Накипіло». Проект починався як волонтерський рух журналістів, які прагнуть доносити правду про події 2014-го року в Харкові. Зараз існує за підтримки міжнародної організації «Deutsche Welle».

Досягнення

У соціальній мережі Facebook за інформаційними повідомленнями Тетяни Ямпольської стежить майже чотири тисячі користувачів. У своїх постах Тетяна Ямпольська активно і з гумором реагує на події в країні і за кордоном.

Веде свою сторінку в Instagram, де на неї підписані близько 300 друзів.

Чутки і скандали

У лютому 2016 року стала відомою завдяки викриттю участі бойовика Арсенія Павлова (більше відомого як Моторолла) в мітингу, присвяченому солідарності з Росією. За словами Тетяни Ямпольської, його участь в проросійському русі могла означати серйозну загрозу повторення у Харкові Донецького сценарію захоплення влади.

Джерело доходу і статки

Основне джерело доходу - робота літературним редактором.

Особисте життя і сім'я

Захоплюється футболом. Заміжня за Олегом Ямпольським. Сім'я проживає в Харкові.

Є доросла дочка - Юлія Овсянникова, студентка Харківського національного університету, бере участь в соціальних проектах. У 2015 році, за словами Юлії, вона кинула навчання.

Фото і відео

Світлина від Tetyana Yampolska.

Країна
Україна
Соцмережі