Дата народження
01 вересня 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Юзькова

Юзькова Тетяна Леонідівна: "Тиха Таня" - колишня дружина Медведчука та Ляшка

Юзькова Тетяна Леонідівна: ексдепутат ВРУ, яку називали першою дружиною Віктора Медведчука та Олега Ляшка, відзначилась у парламенті кнопкодавством.

Біографія

Тетяна Леонідівна Юзькова народилася 1 вересня 1963 року у місті Черкаси.

Освіта

Тетяна Юзькова має диплом юриста Київського державного університету ім. Тараса Шевченка.

Сім'я

Батько Тетяни - Леонід Петрович Юзьков (1938-1995) - доктор юридичних наук, перший голова Конституційного суду України. Його називають вчителем кума Путіна, Віктора Медведчука.

За деякими даними, Юзькова була одружена з нинішнім головою "Опозиційної платформи - За життя". Крім того, вона нібито була цивільною дружиною головного "радикала" країни Олега Ляшка.

Кар'єра

Після закінчення у 1985 році юридичного факультету Тетяна Юзькова влаштувалася у лабораторію наукової експертизи та патентознавства науково-дослідної частини рідного університету. Тут вона пропрацювала протягом двох років.

Потім сім років вона пропрацювала у Київській міській колегії адвокатів. У 1995 році Тетяна почала працювати в адвокатському об'єднанні Шевченківської колегії адвокатів міста Києва. Вона також працювала у Тимчасовій спеціальній комісії з перевірки суддів загальної юрисдикції при Вищій раді юстиції.

У 2014 році Тетяна Юзькова взяла участь у парламентських виборах. Вона йшла під 26-м номером у списку Радикальної партії. За результатами виборів її номер опинився непрохідним. Однак після того, як Злата Огневич склала з себе депутатські повноваження, її місце у Верховній Раді зайняла Юзькова (грудень 2015 року). Вона була членом комітету Ради України з питань правової політики і правосуддя.

У жовтні 2018 року Тетяна також залишила парламент після того, як отримала посаду у Центральній виборчій комісії. Через рік Верховна Рада звільнила Тетяну та інших членів ЦВК у зв'язку з призначенням нового складу цього органу.

Компромат

У політичних колах Юзькова отримала прізвисько "Тихоня Таня", тому що вона відрізняється скромністю і небалакучістю.

З головним "радикалом" України вона була знайома доволі давно. Юзькова була адвокатом Ляшко у процесі про наклеп з Дурдинцем. Тоді майбутній глава "Радикальної партії" отримав два роки умовно. Потім Ляшко півтора року представляв Тетяну, як свою дружину.

За даними ЗМІ, "за Юзькову" попросив нібито інший її чоловік - Віктор Медведчук. Він переконав "одного з лідерів «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна відкликати його протеже Огневич з парламенту".

У Верховній Раді Тетяна Юзькова була помічена за одним з найпоширеніших серед депутатів правопорушень - кнопкодавством.

Декларація

У жовтні 2019 року Тетяна Юзькова опублікувала свою декларацію за дев'ять місяців.

Ексчлен ЦВК вказала дві квартири у Києві (52,70 і 124,1 кв.м.), одна з яких належить її матері. У столиці вона на правах спільної власності володіє нежитловим приміщенням (125,2 кв.м.). У селищі Козин під Києвом у Юзькової є земельна ділянка (2647 кв.м.) та дача (234,3 кв.м.).

Із цінного рухомого майна вона вказала золоте кольє і наручний годинник в кількості двох штук (золоті і металеві). Пересувається Тетяна на автомобілі Volvo XC90 2003 року випуску. Вартість автомобіля - 300 тисяч гривень.

За дев'ять місяців 2019 року вона заробила 2,2 мільйона гривень. У банку Тетяна Юзькова зберігає 604 тисячі гривень і 17,3 тисячі євро. Готівковими коштами колишній член ЦВК задекларувала 37,3 тисячі доларів.

Посилання

Особиста сторінка у Фейсбуці

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=0fyVc565Rtg 

Дата народження
01 вересня 1963
Країна
Україна
Соцмережі