Дата народження
29 вересня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Решетняк

Співачка

Дата народження: 29.09.1984 р.

Рідне місто: Чернівці

Решетняк Тетяна Михайлівна - саме так звуть співачку під псевдонімом TAYANNA. Її голос порівнюють з вокалом Крістіни Агілери та Селін Діон.

 З дитинства дівчинка була перевантажена домашніми турботами. Їй довелося виховувати трьох молодших братів. Іноді вона разом з матір'ю їздила в Польщу продавати різні товари з України. Всі ці події відтягнули зустріч Тані з музичним мистецтвом, хоча вона ще в дитинстві вирішила стати співачкою.

У 13 років вона почала займатися вокалом. У 2000-му році Таня вступила до Київського національного університету культури та мистецтв.

Участь у багатьох фестивалях не принесла дівчині великої слави.

Навчання в університеті вона поєднувала з напруженою роботою. Таня була бек-вокалісткою у багатьох знаменитих виконавців, писала пісні, викладала вокал і фактично виконувала обов'язки помічника продюсера в студії Дмитра Клімашенка. Разом з ним вона створила музичне тріо «Гарячий шоколад», в якому стала лідером. Саме з цього починається її професійна кар'єра співачки.

Після бурхливої ​​концертної діяльності TAYANNA вирішила продовжити співочу кар'єру без «Гарячого шоколаду».

Так, у 2014-му співачка випускає сольний сингл «Знаюи верю».

Рік по тому TAYANNA взяла участь в талант-шоу «Голос країни» і згодом зайняла друге місце. Після телешоу продюсер Потап запропонував Тетяні співпрацю. Але досить скоро їх партнерство розпалося через творчі розбіжності.

У 2017-му році TAYANNA отримала титул «Прорив року» на церемонії M1 Music Awards.

Співачка також двічі претендувала на участь в «Євробаченні» (в 2017 і 2018 рр.).

Особисте життя

Будучи студенткою, TAYANNA випадково зійшлася з продюсером Дмитром Клімашенком. Він зустрівся з дівчиною на Хрещатику. Так легковажне знайомство переросло в творчу співпрацю і згодом стало романом.

TAYANNA була одружена з музикантом на ім'я Єгор, який був набагато молодший за неї. У 2013-му році у співачки народився син Даніель. Подружжя було разом всього 3 роки. Після народження первістка пара розлучилася.

Скандали

Співачка TAYANNA мала тривалі стосунки зі своїм продюсером Дмитром Клімашенком, який на той момент був одружений. Після розриву відносин з ним TAYANNA завела нового коханця. Ним виявився 18-річний музикант, який став згодом батьком її дитини.

Статок

У 2010 році прибуток тріо «Гарячий шоколад» склав 460 тис. USD.

Дата народження
29 вересня 1984
Країна
Україна
Соцмережі