Дата народження
07 жовтня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Ричкова

Волонтер і військовослужбовець. Народний депутат України VIII скликання з 1 серпня 2016 року. Вдова, виховує сина.

Біографія


Тетяна Ричкова народилася в Дніпропетровську в 1978 році. Є випускницею металургійної академії. Має диплом економіста-фінансиста.

Кар'єра


Після отримання диплома, Тетяна Ричкова займаэться  приватним підприємництвом. Заявляла, що працювала у власній пекарні.
Змінює своє життя в 2014 році з початком збройного конфлікту на Сході України. Починає активно займатися волонтерською діяльністю. Тетяна Ричкова є засновником волонтерського руху «Крила Фенікса».
Восени 2014 року отримує посаду в Міністерстві оборони. Займається постачанням  збройних сил.
Тетяна Ричкова стає професійною військовою в 2015 році після того, як підписує контракт із армією. Призначена помічником міністра оборони країни. Також отримала посаду в команді голови Генштабу.
Активно займалася створенням Центру розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил. Тетяна Ричкова також є членом Комісії з державних нагород і геральдики та Комітету зі створення меморіалу українських героїв.

Досягнення


Тетяна Ричкова стає народним депутатом влітку 2016 року за результатами довиборів у мажоритарному окрузі в рідному регіоні. Представляє в парламенті «Блок Петра Порошенка».
За свою допомогу армії Тетяна Ричкова нагороджена орденом Княгині Ольги та орденом Богдана Хмельницького.

Чутки й скандали


Велику увагу Тетяна Ричкова привернула в 2016 році під час виборів по одному з мажоритарних округів в Дніпропетровській області. Тоді багато ЗМІ заявляли, що волонтер є «технічним депутатом» і компромісною фігурою для президента Порошенка і  представників угруповання «Приват». Відкрито заявлялося, що Ричкова потрапила в парламент для відстоювання інтересів президента та за умови невтручання в справи оточення олігарха Ігоря Коломойського.
Тетяну Ричкову критикували за її волонтерську діяльність і роботу в Міністерстві оборони. Звинувачувалася в неефективності, непрофесіоналізмі й співпраці з корупціонерами з влади.

Статки та джерела доходів


Народний депутат заявляє, що є забезпеченою жінкою. Тетяна Ричкова декларувала доходи  розміром понад 1 мільйон 600 тисяч гривень. Політик також має квартиру та авто японського виробництва. Гроші були отримані в якості заробітної плати й від вкладень, зроблених у довоєнні часи.

Особисте життя і сім'я


Тетяна Ричкова була одружена з Вадимом Ричковим, загиблим в АТО в 2014 році. Має сина Тимура, якого виховує за допомогою своїх батьків. На сьогодні Ричкову пов'язують стосунки з Павлом Тарасюком - колегою по БПП.

Дата народження
07 жовтня 1978
Країна
Україна
Соцмережі