Країна
Україна

Тетяна Романовська

Національний публічний діяч. Керівник ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького".

Біографія

Тетяна Романовська навчалася у Львівській комерційній академії. Що саме вона там вивчала — пресі невідомо. У ЗМІ повідомляється, що Романовська проходила стажування в Державному агентстві США «US Trade & Development Agency». Навчальні заходи проводились в рамках програми розвитку аеропортів.

Кар'єрний шлях Тетяни також докладно не описаний. Повідомляється лише те, що Романовська займала пост керівника аеровокзального комплексу Львівського аеропорту. У 2011-му році протягом короткого часу Тетяна була в. о. гендиректора львівського аеропорту.

Через 2 роки Тетяна Романовська працювала в оргкомітеті зимової олімпіади в Сочі. Вона керувала департаментом прийому гостей.

У 2015-му році Романовська була призначена генеральним директором аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. На старті своєї діяльності на новій посаді Тетяна акцентувала на необхідності будівництва вантажного термінала та ангару, а також залучення коштів у неавіаційну сферу. Крім того, Романовська запропонувала переобладнати будівлю старого терміналу в VIP-термінал. Щоб підняти прибутковість аеропорту, Тетяна планує збільшити обсяги перевезень і більш ефективно розподіляти ресурси.

Особисте життя

Інформацію про особисте життя Тетяна Романовська не публікує.

Скандали

У 2017-му році згасли сподівання багатьох українських мандрівників і аеропортів. Ірландський лоукостер «Ryanair» передумав заходити на український ринок. Причиною послужили розбіжності з керівництвом аеропорту «Бориспіль». За словами представників компанії «Ryanair», «Бориспіль» порушує домовленості з українським Міністерством інфраструктури. Як з'ясувалося, в столичному аеропорту не захотіли надавати лоукостер пільгові умови. На думку керівництва аеропорту, співпраця з «Ryanair» принесе мільйонні збитки.

Тетяна Романовська пізніше повідомила, що Львівський аеропорт вже підписав контракт з «Ryanair» і постарається зберегти його.

Пізніше Юрій Мірошников, керівник «Міжнародних авіаліній України», заявив що «Ryanair» завжди починає візит на ринок зі скандалу. Чинячи тиск на суспільство, компанія вибиває собі пільги. Варто також відзначити, що «МАУ» вже подали кілька позовів до суду з вимогою не пустити «Ryanair» на український ринок. Якщо цей лоукостер почне продавати квитки в Україні, «МАУ» зазнає значних збитків.

Статок

За 2018-й рік Тетяна Романовська заробила 890833 грн. У готівці вона тримає 15000 USD і 100000 грн.

Тетяні належать 2 земельні ділянки, садовий будинок в Липинках (26,5 м²) та квартира у Львові (82,7 м²).

Вона також володіє автомобілем «OPEL ASTRA OTGF69» (2007 р.) вартістю 86500 грн.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\11-14.06\14.06\Татьяна Романовская.jpg

Країна
Україна