Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Романцова

Романцова Тетяна Володимирівна: адвокат з Донецька, член Зе-команди, кандидат в народні депутати

Тетяна Володимирівна Романцова, будучи досвідченим адвокатом і бізнес-леді, активно підтримує команду Зеленського. Виросла в Донецьку, живе і працює в Києві, а в народні депутати балотувалася від Краматорська.

Біографія

Тетяна Романцова народилася 11 березня 1982 року в Донецьку. У нинішній час живе і працює в столиці. Є практикуючим адвокатом, керуючим партнером юридичної компанії ALTEXA, а також членом команди Зеленського.

Фейсбук: facebook.com/1advokatvkieve

Інстаграм: instagram.com/advokatvkieve

Ютуб: youtube.com/channel

Сайт компанії: www.altexa.com.ua

Сім'я

Судячи з інформації із соціальних мереж, Тетяна заміжня, виховує двох дочок. Дівчата займаються танцями і часто перемагають на різних змаганнях, про що їх мати з гордістю ділиться зі своїми підписниками. В одному зі своїх постів на Фейсбуці жінка відмітила, що вийшла заміж в Донецьку. Однак на її сторінці в Фейсбук сімейний стан не вказано, а на жодній фотографії з відпочинку немає чоловіка.

Освіта

Згідно з інформацією із Фейсбук, Романцова закінчила Донецький юридичний інститут МВС України, а також Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Кар'єра

Тетяна Володимирівна Романцова почала займатися юридичною діяльністю у 2003 році. Через кілька років (у 2007-му) отримала свідоцтво, що дозволяє займатися приватною адвокатською практикою. 

У нинішній час працює в Національній асоціації адвокатів України, а також управляє компанією "Altexa" в Києві.

Спеціалізується на юридичному аудиті бізнесу, сімейних спорах, суперечках з банками і т.д. Крім того, знаходиться в команді Зеленського, а також балотується в народні депутати по округу №50.

Шлях до Ради

Ще недавно Тетяна Романцова висувала свою кандидатуру від партії "Слуга народу" по 48-му округу, який охоплює Краматорськ.

На своїй Фейсбук-сторінці адвокат з Донецька, яка сьогодні живе і будує свою кар'єру в Києві, пояснила, чому вибрала саме цей округ. За її словами, в усьому винен "випадок". Одного разу до неї звернулася за юридичною допомогою сім'я з Краматорська, яка виїхала з міста в пошуках адвоката. Коли Тетяна запитала, чому вони не звернулися за допомогою до місцевих адвокатів, клієнти відповіли, що ті відмовили їм у наданні послуг, оскільки бояться натиску співробітників поліції і прокуратури.

"Які умови життя простих громадян у місті, в якому представники незалежної адвокатури відмовляються захищати їх інтереси?", - написала Романцова у своєму пості. Ця ситуація і стала причиною того, що вона висунула свою кандидатуру в нардепи від Краматорська.

Судячи з публікацій в соціальних мережах, Тетяна Володимирівна підтримувала Володимира Зеленського ще до виборів, і на початку року сама приєдналася до його команди в Донецькій області.

У день дебатів на НСК "Олімпійський" Романцова потрапила в невелике ДТП. Згідно з інформацією з її сторінки в Фейсбук, поліцейські приїхали на місце події лише через шість годин після виклику.

Тетяна Романцова як юрист впевнена, що люстрація є неконституційною. Під Фейсбук-постом про призначення на посаду глави Адміністрації президента Андрія Богдана, який раніше був люстрований, жінка написала, що закон про люстрацію порушує головний закон нашої країни - Конституцію України - і не стосується боротьби з корупцією.

романцова

По 48 округу (Краматорськ) висунули свої кандидатури на посаду нардепів ще двоє людей. Так, адвокату і керуючій адвокатською компанією Романцовій Тетяні довелося конкурувати з бізнесменом і громадським діячем Олександром Тихоненком, а також чинним народним депутатом Максимом Єфімовим.

Як пізніше стало відомо, жінка змінила своє рішення і сьогодні балотується вже від округу №50 (до якого входять Покровськ, Мирноград, Добропілля) за списками партії "Слуга народу"

В одному з відео Тетяна запевнила виборців у тому, що буде працювати чесно і по совісті, без корупційних "схем" і "відкатів".

Декларація

Даних про доходи Тетяни Романцової у відкритих джерелах немає. 

Країна
Україна
Соцмережі