Дата народження
25 травня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Сліпачук

Український правознавець, фахівець з міжнародного приватного права та міжнародного арбітражу, кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України (2016). Голова Центральної виборчої комісії України.

Дата народження:
25.05.1968 р.
Рідне місто:
Київ

Після школи Тетяна Сліпачук вступила до університету ім. Т. Г. Шевченка. Там вона вивчала юриспруденцію.

Свою кар'єру дівчина почала в 1990-му році. Тоді Таня влаштувалася асистентом кафедри господарського права в КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Надалі Сліпачук брала участь у розробці господарського права. Вона співпрацювала з низкою державних і приватних організацій. На початку 2000-х рр. Тетяна Сліпачук стала вести адвокатську діяльність. Вона працювала переважно в структурі арбітражного правосуддя.

На рахунку Тетяни Сліпачук низка наукових робіт і публікацій. Їй належать звання заслуженого юриста України та кандидата юридичних наук.
У 2018-му році Тетяна Сліпачук очолила Центральну виборчу комісію.

Особисте життя

Тетяна Сліпачук не розповідає про своє особисте життя.

Скандали

Тетяна Сліпачук пройшла в ЦВК за квотою партії «Воля народу», проте її називають ставленицею Петра Порошенка. Інші джерела припускають, що Сліпачук є підконтрольним пішаком політика Олександра Грановського.

Утворення нового складу Центральної виборчої комісії увінчалося скандалом. Причиною послужив той факт, що вибори глави ЦВК проходили за закритими дверима. Відповідно до закону, всі засідання Центральної виборчої комісії повинні проходити відкрито. Журналісти можуть відвідувати ці заходи без акредитації. 

Оскільки новий ЦВК порушив закон, члени руху «Опора» викликали поліцію для фіксації правопорушення. Як пізніше розповіли активісти, поліція поводилася вкрай пасивно. Правоохоронці спокійно чекали закінчення засідання.

Коли те, що сталося, отримало широкий резонанс у ЗМІ та суспільстві, представники ЦВК дохідливо пояснили: засідання було закритим, оскільки члени організації хотіли швидше провести його.

Варто зазначити, що через місяць після формування нового складу ЦВК Парламент вже в першому читанні прийняв ідею створення відділу з кібербезпеки інформаційних ресурсів ЦВК. На це було виділено 49,6 млн грн.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, дохід Тетяни Сліпачук склав 3598672 грн. На її рахунках зберігається 507 тис. USD, близько 15 тис. EUR, 1,5 млн грн і 200 руб.

Тетяна володіє примітною нерухомістю в Києві. Їй належать велика земельна ділянка (1000 м²), будинок (285 м²) і квартира (79 м²). Глава ЦВК роз'їжджає на автомобілях «BMW» і «Mercedes-Benz G500».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\18-22\19.02\Татьяна Слипачук.jpg


Дата народження
25 травня 1968
Країна
Україна
Соцмережі