Дата народження
22 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Тетяна Тихонюк

Тихонюк Тетяна Миколаївна: секретар регламентної комісії міської ради Вінниці

Тихонюк Тетяна Миколаївна: однофамілиця одного депутата міської ради і колишня дружина іншого вінницького обранця.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Тетяна Миколаївна Тихонюк народилася 22 червня 1981 року у місті Вінниці.

Освіта

Тетяна має два дипломи: юриста та держуправлінця.

Сім’я

Тетяна була одружена з іншим вінницьким депутатом Петром Бабієм. Зараз Тихонюк і Бабій у розлученні. У колишнього подружжя є спільна дитина — син Андрій Бабій.

Кар'єра

У 1999 році Тетяна влаштувалася товарознавцем на МПП "Океан". Через рік перевелася на посаду інспектора відділу кадрів. З 2002 року Тихонюк є фізичною особою-підприємцем. З 2006 по 2011 рік вона працювала юристом у ТОВ "Техсервіс ЛТД". Тетяна значиться серед засновників підприємства "Універсал-4", яка займається будівництвом будинків.

У 2015 році Тетяна була обрана депутатом міської ради Вінниці від ВО "Батьківщина" (територіальний виборчий округ №32). Тихонюк — секретар постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики.

Тетяна — однофамільниця іншого депутата з ВО "Батьківщина" Миколи Тихонюка.

Декларація

У березні 2019 року Тетяна Тихонюк опублікувала електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради володіє земельною ділянкою (350 кв.м.), квартирою (93,2 кв.м.) і нежитловим приміщенням (11,4 кв.м.). Нерухомість знаходиться у Вінниці.

З цінного рухомого майна Тетяна задекларувала ланцюжок з дорогоцінного металу, каблучку та сережки з дорогоцінного металу з дорогоцінними каменями.

Пересувається Тихонюк на автомобілі Volkswagen Tiguan 2012 випуску. Дохід Тетяни від зайняття підприємницькою діяльністю в 2018 році склав 140 тисяч гривень. Готівковими коштами вінницький депутат задекларувала 128 тисяч доларів, 301 тисяча гривень та 24 тисяч євро.

Посилання

Facebook

Дата народження
22 червня 1981
Країна
Україна
Соцмережі