Дата народження
20 січня 1976
Країна
Україна
673

Тетяна Варварська

Заступник Директора Національного антикорупційного бюро України. Має доньку.

Дата народження:
20.01.1976 р.
Рідне місто:
село Іванівці (Вінницька область)

Після школи Тетяна Варварська вступила в Чернігівський юридичний технікум. Там дівчина вивчала бухгалтерію і фінанси. Пізніше вона вступила до Київського національного торговельно-економічного університету. Там Варварська здобула спеціальність економіста-фінансиста.

Свою кар'єру Тетяна розпочала ще в 1994-му році, відразу після закінчення технікуму. Тоді вона влаштувалася економістом господарської групи Барського райвиконкому. Через 2 роки Тетяна Варварська перейшла до Держказначейства Барського району. З 2005-го по 2006-й рр. вона працювала в приватних структурах. Далі Тетяна Варварська отримала роботу в Мінфіні України. Там вона виросла від економіста до заступника директора департаменту з фінансово-економічних питань.
У 2011-му році вона перейшла на посаду заступника генерального директора Нацагентства «Укрінформ».

Свою подальшу діяльність Тетяна продовжила як заступник директора НАБУ.

Особисте життя

Інформація про чоловіка Тетяни відсутня. Відомо, що у неї є дочка — Катерина Русланівна Варварська.

Скандали

У 2019-му році стало відомо, що Тетяна Варварська проводить аукціони через систему «ProZorro», при цьому значно завищує ціни. Журналісти припускають, що навар антикорупціонерка кладе до своєї кишені. Так, у 2018-му році був виставлений тендер на технічне обслуговування і ремонт офісної техніки для НАБУ. Його переможець отримав за свою роботу 356 тис. грн. Правда, в контракті була вказана інша вартість. Вона становила 600 тис. грн. Роком пізніше Тетяна Варварська опублікувала аналогічний тендер. Виконавцю послуг пообіцяли 510 тис. грн. З чотирьох претендентів замовлення здобула все та ж фірма. Цікаво, що ця компанія отримала 328,9 тис. грн. При цьому, в тендерній документації зазначено суму в 800 тис. грн.

Експерти припускають, що Національне антикорупційне бюро навмисне завищує свою витратну частину для подальшого виведення грошових надходжень. Також, виникає припущення, що НАБУ перебуває в змові з вищевказаним підприємством, оскільки дивна плутанина з розмірами кошторису вже вдруге провертається з однієї й тієї ж компанією.

Що ж, Україна ефективно бореться з корупцією. Схоже, щоб перемогти, її довелося очолити.

Статок

1656125 грн — саме стільки заробила Тетяна Варварська у 2018-му році. Ще 11028 грн вона зберігає на банківському рахунку. У готівці Тетяна тримає 170000 грн.
Чиновниці належить квартира в Києві площею 64 м².

Варварська їздить на автомобілі «Mazda J3».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\3-7.05\5.06\Татьяна Варварская.jpg

Дата народження
20 січня 1976
Країна
Україна