рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
12 жовтня 1970
Країна
Україна
Соц.мережі

В'ячеслав Лисенко

В'ячеслав Лисенко: український мільйонер, який заробив статок на «китайському нашесті» і торгівлі контрафактом

В'ячеслав Лисенко - український підприємець, відомий своєю роботою з Китаєм. Широко розрекламований бізнесмен любить ділитися своїми знаннями та досвідом, не забуваючи згадати про свої досягнення і позитивні особисті якості. Звинувачується в зайвій саморекламі, введені в оману громадськості та збагаченні на схемах по наповненню українського ринку сумнівними китайськими товарами і контрабанді.

Біографія

В'ячеслав Вікторович Лисенко відомий як засновник компанії «Укр-Китай Коммуникейшин», що забезпечує логістику з «Піднебесної» до нашої країни. Крім того, В'ячеслав Лисенко активно пише і публікує статті в різних електронних ЗМІ та любить з'являтися перед камерами.

Позиціонує себе в якості експерта з економічних питань, громадського діяча, мецената і бізнес-наставника.

Лисенко В'ячеслав Вікторович народився 12 жовтня 1970 року в Черкасах.

Сім'я

В'ячеслав Лисенко, біографія якого широко розтиражована в ЗМІ і представляє його в кращому світлі, є вихідцем з простої радянської родини. Життєвий шлях майбутнього бізнес-гуру багато в чому є типовим для людей його покоління і починався із звичайної школи і спортивного гуртка, які прищепили йому знання і навички, які знадобилися в дорослому житті.

Засновник компанії «Укр-Китай Коммуникейшин» є одруженим чоловіком. В'ячеслав Лисенко все доросле життя перебуває у шлюбі з Вікторією Лисенко. Пара має двох дітей.

Бізнесмен є професійним спортсменом. Не дивлячись на те, що вже довгі роки приділяє основний час діловій активності, В'ячеслав Лисенко постійно ходить в зал, любить прогулянки на природі і подорожі з сім'єю. Є прихильником здорового способу життя. Називає себе вегетаріанцем. Принципово не вживає алкоголь і нікотин.

Освіта

Професійний спортсмен і нинішній підприємець має прекрасну освіту. У 1990 році В'ячеслав Лисенко проходив навчання в Севастопольському Вищому військово-морському училищі.

У 1992 році став випускником Технологічного університету в рідних Черкасах. Також проходив навчання в Міжнародному інституті менеджменту.

Кар'єра і бізнес

В'ячеслав Лисенко почав кар'єру в юнацькі роки. Майбутній мільйонер був професійним плавцем, а після працював тренером з плавання та морського багатоборства.

У 1989 році В'ячеслав Лисенко стає чемпіоном СРСР з морського багатоборства. У період з 1989 по 1992 рік працює тренером і готує молодих спортсменів до змагань.

Однак, в 90-і роки змушений покинути спорт через нестачу в грошах і зайнятися підприємництвом.

У рідних Черкасах В'ячеслав Лисенко починав з бартерних угод, займався торгівлею нафтопродуктами, виробництвом паркету, логістикою і реалізацією добрив.

В'ячеслав Лисенко не любить говорити про початковий етап накопичення капіталів, що дає вважати, що сторінки біографії «позитивного мільйонера» в 90-і роки були затьмарені типовими явищами України тих років - корупцією, бандитськими розбірками і роботою за «сірими» схемами.

Нова сторінка в житті колишнього тренера і чемпіона починається в 2000 році, коли він переїжджає з рідних Черкас до Києва і вибирає нову справу - торгівлю з «Піднебесною».

В'ячеслав Лисенко, Китай для якого ніколи не був близькою країною, зайнявся доставкою різних товарів з «майстерні світу» на замовлення українських компаній.

Мільйонер зізнається, що на перших порах йому було вкрай складно, проте він шляхом проб і помилок зміг напрацювати необхідні контакти і налагодити потрібні схеми успішної роботи з Китаєм.

Компанія «Укр-Китай Коммуникейшин» «народилася» в 2004 році. Спочатку В'ячеслав Лисенко займався з комплексним обслуговуванням доставки вантажів з КДР. Крім того, колишній спортсмен «брав на себе» митне оформлення, а також представляв інтереси українських партнерів в Китаї.

В'ячеслав Лисенко зумів заробити мільйони за результатами пошуків продукції, замовленої українськими підприємцями і рішення інших бізнес-завдань.

У період з 2006 по 2013 рік Лисенко видавав журнал «Укр-Китай Коммуник». На даний момент активно публікується. Вважається експертом в зовнішньоекономічній галузі. Дає поради по роботі з Китаєм і знайомить зі специфікою найбільшого ринку світу.

В'ячеслав Лисенко вважається людиною, яка може швидко «вийти» на дипломатів, чиновників і бізнесменів в Китаї і «вирішити» багато бізнес-питань.

З 2017 року Лисенко активно працює над просуванням свого образу мецената і бізнес-коуча. Є членом наглядової ради CEO CLUB UKRAINE, а також співзасновником Бізнес-клубу молодих підприємців, що об'єднує понад 300 бізнесменів віком до 35 років з усієї країни.

В'ячеслав Лисенко є одним із спонсорів Федерації рукопашного бою, Федерації Дзю-дзюцу і ряду дитячих і дорослих спортивних змагань.

Компромат і чутки

В'ячеслав Лисенко не вважається скандальною фігурою і не разу не був фігурантом публічних інцидентів. Однак, не дивлячись на ретельно вивірений образ сучасного, чесного, прогресивного і соціально відповідального підприємця, В'ячеслав Лисенко часто критикується громадськістю.

Китайські товари, особливо ті, що замовляють великими оптовими партіями, часто відрізняються низькою якістю і є бракованими. Відзначимо, що сам Лисенко також змушений визнати, що товари, замовлені його компанією, часто приходили в непридатному стані. Однак, він запевняє, що зараз всі замовлення приходять з КНР ледь не в ідеальній якості.

Його покупці заявляють, що його інтернет-магазин Meestchina дуже сильно зіпсувався останнім часом, оскільки товари губляться, а люди скаржаться, скандалять і ледь можуть вирішити виниклі проблеми.

На даний момент найбільшими активами В'ячеслава Лисенка є ресурси meest.cn і ukr-china.com. Відгуки про сайти в прямому сенсі є «жахливими». Відшукати змішані або хороші відгуки про роботу проектів мільйонера майже неможливо. Клієнти звинувачують бізнес-гуру і його підлеглих в несумлінності. Так, замовлені товари з Китаю доводиться чекати «неймовірно довго».

Клієнти звинувачують структури «Укр-Китай Коммунікейшн» в шахрайстві і умисному введені в оману замовників.

В Інтернеті можна знайти безліч історій про те, як клієнти Лисенко намагаються повернути свої гроші за посилки з Китаю, що їм вдається зробити при підключенні юристів і часто після звернення до правоохоронців.

Замовники Лисенка відкрито називають його «злодієм», а підлеглих хамами і шахраями. Репутація компанії не витримує критики і є однією з найгірших в сучасній Україні.

В'ячеслав Лисенко і його компанія «Укр-Китай Коммуникейшин» називаються одними з найбільших постачальників контрабанди з Китаю в Україну.

Колишні і нинішні співробітники компанії на умовах анонімності діляться розповідями про жорстку дисципліну в офісах, стеження, атмосферу контролю і любові Лисенко до пишномовності, за якою ховається  експлуатація співробітників.

Сам В'ячеслав Лисенко часто критикується за зайву саморекламу і особисті професійні погляди. Має репутацію обмеженої людини, яка приховує правду про своє життя і роботу і всіляко уникає деталей при спілкуванні з представниками громадськості та преси.

Декларація

В'ячеслав Лисенко, статки якого є його особистим секретом, загальновизнано вважається доларовим мільйонером. Вартість його активів перевищує 10 мільйонів доларів. Володіє об'єктами нерухомості, авто та предметами розкоші.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=tWYmEWtIa24Дата народження
12 жовтня 1970
Країна
Україна
Соц.мережі