Дата народження
12 квітня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

В'ячеслав Сенченко

Біографія

В'ячеслав Сенченко - український боксер. Виступав в напівсередній вазі. Народився в Кременчуці в 1977 році. З дитинства займається спортом. В юнацькі роки концентрується на заняттях боксом, в яких досяг великого успіху.

Кар'єра

В'ячеслав Сенченко починає любительську кар'єру в 90-і роки. Стає чемпіоном України і отримує право представляти країну на міжнародних змаганнях. Намагається потрапити на Олімпійські ігри 2000 року, однак програє кваліфікаційні бої.

Після невдачі на Олімпіаді, В'ячеслав Сенченко переходить в професійний бокс. У 2002 році стає чемпіоном за версією WBC, а в 2004 році виграє чемпіонський пояс за версією IBF.

Черговий великий успіх В'ячеслав Сенченко заслуговує в 2006 році, коли стає чемпіоном Європи за версією EBU-EE. Уже в наступному бою українець виграє пояс інтерконтинентального чемпіона світу за версією WBA.

У 2009 році в гучному бою В'ячеслав Сенченко перемагає іншого українця - Юрія Нужненко. Виграє титул чемпіона світу за версією WBA.

У 2012 році український спортсмен втрачає звання чемпіона в бою з Полом Маліньяджі, однак пізніше відновлює спортивну репутацію, перемігши знаменитих боксерів Ріккі Хаттона і Карлоса Хереса.

У 2015 році В'ячеслав Сенченко припиняє кар'єру професійного боксера і зараз займається тренерською роботою.

Досягнення

В'ячеслав Сенченко - один з найсильніших боксерів свого часу. Багаторазовий чемпіон України, а також чемпіон світу за версією WBA.

Чутки і скандали

В'ячеслав Сенченко критикувався за те, що не міг вчасно і гідно завершити кар'єру. Боксер отримав гучну поразку в 2012 році Маліньяджі, проте не закінчив виступи на ринзі. Екс-чемпіон провів кілька боїв, які критикувалися за невисокий рівень і слабких суперників, після чого пішов «на спокій». Критики Сенченко заявляли, що останні бої боксера були постановочними і проводилися зі слабкими суперниками, які не могли перемогти «згасаючу» зірку боксу.

Статки і джерела доходів

За роки професійної кар'єри в боксі В'ячеслав Сенченко заробив близько одного мільйона доларів.

Особисте життя і сім'я

Сьогодні постійно живе і працює в Києві. Одружений.

Фото і відео

Дата народження
12 квітня 1977
Країна
Україна
Соцмережі