Дата народження
05 жовтня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

В'ячеслав Варда

Український легкоатлет, журналіст, теле- та радіоведучий, поет ассирійського походження.

Дата народження:
05.10.1981 р.
Рідне місто:
Київ

З дитинства В'ячеслав Варда займався легкою атлетикою. У зв'язку з цим він був відправлений у спеціалізовану школу-інтернат. Після її закінчення Слава вступив у київське Республіканське вище училище фізичної культури. Там хлопець освоював спеціальність спортивного тренера. Крім того, В'ячеслав завоював звання майстра спорту з легкої атлетики. Далі хлопець навчався в Київському національному торговельно-економічному університеті на факультеті ресторанного, готельного та туристичного бізнесу. Пізніше Слава закінчив юридичний факультет в Академії МВС. 

Проте будувати кар'єру за здобутими спеціальностями В'ячеславу не довелося.
У 2006-му році він почав свою журналістську діяльність. В'ячеслав Варда влаштувався спеціальним кореспондентом, коментатором і ведучим новин на телеканалі «Спорт 1». Через рік він перейшов на «Новий канал». На цьому мовнику В'ячеслав Варда пропрацював до 2013-го року. За цей період він встиг побути ведучим програм «Спортрепортер», «Живчик Старти» і спеціальних репортажів.

Роботу на цьому мовнику Варда поєднував зі співпрацею з іншими проектами. У 2012-му році він працював у студії Савіка Шустера на Олімпійських іграх у Лондоні. Паралельно він співпрацював з телеканалом «ТВі». Також В'ячеслав був ведучим ранкового і вечірнього шоу на радіостанції «Європа Плюс».

У 2015-му році В'ячеслав Варда почав свою діяльність на радіо «Вести». На цьому мовникові він виступив як креативний продюсер і ведучий програми журналістських спортивних розслідувань «Гран Прі». Також В'ячеслав веде авторське шоу «Вардаспорт».

У 2016-му році він став ведучим спільного проекту з телеканалом «UBR» - «Варда де Жанейро» на все тому ж радіо «Вести». Крім того, В'ячеслав вів вечірню «Олімпійську студію» на «UA: Перший». Пізніше В'ячеслав Варда був призначений ведучим програми «ДубльW». Через деякий час на радіо «Вести» вийшло ще одне авторське шоу Варди «Це таємниця». В'ячеслав також є його ведучим.

Через рік В'ячеслав Варда виступив як один із ведучих церемонії відкриття «Євробачення» в Києві. Журналіст промишляв на червоній доріжці.

Через рік В'ячеслав Варда отримав роботу ведучого програми «Кримінал» (телеканал «Прямий»).

Варто відзначити, що журналіст також пише вірші. Його перша збірка вийшла в тираж у 2011-му році.

Особисте життя

В'ячеслав Варда не перебуває в шлюбі. Подейкують, що у вільний час він любить займатися блондинками.

Статок

Повна інформація про доходи В'ячеслава Варди не представлена. Відомо, що за ведення червоної доріжки «Євробачення-2017» в Києві журналіст отримав 78.975 грн. Така сума значиться в кошторисі, опублікованому на сайті «ProZorro».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\1.07\Вячеслав Варда.jpg


Дата народження
05 жовтня 1981
Країна
Україна
Соцмережі