Дата народження
04 березня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Вадим Красноокий

Співак, актор, лідер групи «Mad heads».

Дата народження: 04.03.1974 р

Рідне місто: Київ

Вадим Красноокий з дитинства цікавився музикою. Пізніше його захопив рок. Так, закінчивши школу в 1991-му році, він заснував рок-групу «Mad heads». На думку музичних критиків, цей колектив став першим українським гуртом, що працює в жанрі нео-рокабіллі.

Вадим Красноокий став автором більшої частини пісень колективу.

Творчість Вадим Красноокий поєднував із навчанням в НТУКП за фахом зварника.

Великий успіх до «Mad heads» прийшов аж ніяк не відразу. Кар'єрний злет почався в 1996-му році. Тоді музиканти випустили альбом. Платівка отримала назву «Psycholula». Варто відзначити, що реліз альбому відбувся в Німеччині. На той момент група набирала обертів в Україні. Вадим Красноокий і його музиканти стали часто з'являтися на телебаченні і радіо. Про «Mad heads» писали багато видань.

Незабаром «Mad heads» стали гастролювати по ЄС. Колектив визнали кращою групою Східної Європи.

У 2004-му році музиканти продовжили свої творчі експерименти, додавши до звучання колоритні українські мотиви. Така концепція кардинально змінила звичний стиль колективу. З цієї причини музиканти вирішили змінити назву. Так в музичному просторі з'явилися «Mad Heads XL». У музичній кар'єрі Вадима Красноокого почався новий зліт.

У 2017-му році Вадим переїхав жити в Канаду. Там він продовжив свою музичну діяльність. У Канаді Красноокий заснував колектив «Mad Heads SA». Його колишні колеги по групі, які залишилися в Україні, перейменували колектив на «Mad Heads UA».

Варто зазначити, що за роки своєї діяльності Вадим Красноокий встиг проявити себе в кількох творчих нішах. У 2007-му році він знявся у фільмі «Фабрика щастя». Вадим Красноокий також записав кілька саунд-треків до цієї кінокартини.

Особисте життя

Вадим Красноокий одружений на Оксані. З майбутньою дружиною познайомився на дебютному концерті «Mad Heads». Тоді ж виступала група, в якій грала Оксана. Їхній роман тривав 10 років. Розвитку відносин перешкоджала музична діяльність Вадима. Однак пара узаконила свої стосунки. Незабаром у подружжя народився син.

Як зазначає Вадим Красноокий, в його житті музика залишається на першому місці. Дружина ставиться до цього з розумінням. Крім того, вона є директором групи «Mad Heads».

Скандали

У 2015-му році з групою «Mad Heads» стався нещасний випадок. Автобус музикантів, що прямував до Львова, потрапив у автокатастрофу. Артисти отримали переломи кінцівок та черепно-мозкові травми.

Статок

Інформація про доходи музиканта не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
04 березня 1974
Країна
Україна
Соцмережі